Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedałem wszystko i z tego co się orientuję to większość byłych pgr-ów też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakieś 50 t pszenicy,20t żyta większość tych co mieli w moim rejonie sprzedała bo niestety kredyty na nowe zabawki trzeba spłacać w terminie .a małe gospodarstwa zebrały niewiele.a import wtym roku nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości wszyscy trzymają zboże, nikt nowych zabawek nie kupował, nikt nie ma kredytu. Wszyscy czekają do czerwca. Aż się boję pomyśleć co będzie jak wszyscy ruszą ze sprzedażą, a magazyny mamy pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym czerwcem to bym uważał bo w czerwcu podmioty skupowe już myślą o nowych zbiorach więc może być różnie .Ja sprzedam jak wezme 900zł ,najpuzniej w lutym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mojej miejscowości wszyscy trzymają zboże, nikt nowych zabawek nie kupował, nikt nie ma kredytu. Wszyscy czekają do czerwca. Aż się boję pomyśleć co będzie jak wszyscy ruszą ze sprzedażą, a magazyny mamy pełne.

nikt niema KREDYTU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim sąsiedztwie cisza i spokój w magazynach rolników ...zostały resztki zboza...tak ze nie ma co a w okolicy zagłębie pszeniczne .A Cargill miele ;]bez opamiętania i do Czech droga zasypana a i tam juz tanio nie jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mojej miejscowości wszyscy trzymają zboże, nikt nowych zabawek nie kupował, nikt nie ma kredytu. Wszyscy czekają do czerwca. Aż się boję pomyśleć co będzie jak wszyscy ruszą ze sprzedażą, a magazyny mamy pełne.

nikt niema KREDYTU

Kraina mlekiem i miodem płynąca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mojej miejscowości wszyscy trzymają zboże, nikt nowych zabawek nie kupował, nikt nie ma kredytu. Wszyscy czekają do czerwca. Aż się boję pomyśleć co będzie jak wszyscy ruszą ze sprzedażą, a magazyny mamy pełne.

 

Razem to bedzie pewnie z 10 ton!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Agrobzdetach dalej sieja ściemę.

"sprzedawajcie bo juz drozej nie bedzie"

U mnie paszówka po 860 bez zaglądania na przyczepę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się sprzedali i nie można im wierzyć, pamiętam jak jakieś dwa miesiące temu mówili, że kto nie sprzedał do tej pory zboża ten sprzeda je już tylko taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem ofertę sprzedaży po 910 zł netto z gospodarstwa l.op. min 220 lub 870 zł netto l. op.min 180.

Chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"agro-coś tam" powinien dostac pierwsza nagrode w kategorii programów kabaretowych zreszta szkoda słow na ich temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak często cytują nasze forum warto by było założyć dla nich temat coś w stylu fanklubu

a jeszcze lepiej super gafa może zanim coś powiedzą pomyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agro Viagro idzie w dol a raczej w gore mysla ze rolnicy nie wiedza ze wspolpracujecie ze skupujacymi zboze nawet prowadzacy wesolutki jest jak cena idzie w dol rolnikom ,ale nie zboze w tym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolnikim częsciej idzie w dół niz w górę dlatego młodego pokolenia na wsi nie uświadczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wszystko ku dobremu idzie. Jako środowisko opiniotworcze i warte cytowania od wczesnej wiosny będziemy prognozować przyszłe zbiory i podkręcać nastroje aby wyjść na swoje. Jest szansa aby zostać ekspertem i być cytowanym w mediach. Może nawet nazwą nas Grupą Trzymającą Władzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to wszystko ku dobremu idzie. Jako środowisko opiniotworcze i warte cytowania od wczesnej wiosny będziemy prognozować przyszłe zbiory i podkręcać nastroje aby wyjść na swoje. Jest szansa aby zostać ekspertem i być cytowanym w mediach. Może nawet nazwą nas Grupą Trzymającą Władzę.

MIRO cytować to oni będą ale wypowiedzi raczej te z uśmiechem o których pisał kolega wcześniej ,

zastanów się komu jest co na rękę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie producenci zbóż, trochę przeginacie z tymi cenami, trzymajcie tak dalej i co będzie?

- gdy jest wielkie wzdęcie, będzie i wielkie pierdnięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto trzyma - zapytam ja nie prosiłem aby rzepak był po 2000-2400zł e-wgt tylko mnie bierze ile straciłem - nie uzyskałem korzyści

a jakbym miał na zbyciu chętnie bym upłynnił , lecz to co mam to potrzebuje na potrzeby własnej hodowli

Juz widze jakby u sasiadów były plony to Polska byłaby zasypana zbożem a tak jest na odwrót wszystko co w miare dobre i tanie wyjeżdza.

jeden pan ogłosił ze kupi za gotówkę 100000t pszenicy na statek jakies 2 miesiące wstecz płatne gotówką.

jakby to nazwać niewidzialna ręka rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to wszystko ku dobremu idzie. Jako środowisko opinio tworcze i warte cytowania od wczesnej wiosny będziemy prognozować przyszłe zbiory i podkręcać nastroje aby wyjść na swoje. Jest szansa aby zostać ekspertem i być cytowanym w mediach. Może nawet nazwą nas Grupą Trzymającą Władzę.

Raczej Małą Grupką Trzymającą Pszeniczkę.

Trzeba czekać do zrównania cen pszenicy z ceną "zachodu". Bo niby czemu mamy sprzedawać coś taniej aniżeli Niemiec czy Francuz? Czy złoto na w Niemczech jest droższe niż w Polsce? Myślę że choćby dlatego warto trzymać.

A agrobiznes zawsze robił więcej szkody rolnikom niż im pomagał, chociaż jest to jedyny program rolniczy. Populistyczny podmiot kierowany przez "spec-gus"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko jedno, zboża nie ma dużo na rynku i u rolników, jestem w 100% pewny i to nie tylko w Polsce!!!

Jak ktoś wcześniej napisał minus 30-45% jak w roku ubiegłym!!!

A co do tego programu, to niech będzie jak najdłużej, bo z czego będziemy się śmieli, denerwowali i dyskutowali na tym forum i nie tylko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...