Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad Capallo w T1 i pytanie ile kosztuje 1l ( brutto). Wie ktoś?

w zeszłym roku kupowałem 5l po 519zł czyli na 1 ha wychodzi po 145zł nie tanio to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wicherek nie zniżam się.

Capalo to dobry fungicyd w który warto zainwestować w przeciwieństwie do Inputa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capallo jest zajebi$te

 

a Panowie FANTAZJUJĄ jest na to dobra pora MILIONERZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie nie stoi mamy spólke wodną.,a Niemcy znali się na rzeczy i robili pożądnie...a i Polacy tego nie zniszczyli przynajmniej w mojej gminie i od ponad 60 lat płacą na spółke wodną ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jednej pszenicy jest 3-5cm lodu, pod spodem ziemia jeszcze zamarznieta, tam napewno bedzie woda stała. Na innym polu dzis spuszczałem wode około 3 godziny ze szpadlem w ręku, ale sie udało przekopać do rowu. W zeszłym roku wstawiłem 100m rury fi80mm i jak byłem na tym polu to woda nie stoi, czyli inwestycja sie opłacała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wicherek jak nie wolno wycinać ??? Składasz podanie do urzędu gminy i na rowach z którymi graniczysz zawsze dają a ze sbiorczych rowów i gdzie spółka idzie ze sprzętem niema zmiłój nawet koparka z korzeniami je wyrywa...drzewa rosną w lesie rów to jest odbiór wody a nie miejsce dla drzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja raz do roku koszę rowy i nic nie rośnie, trochę to schodzi i kosztuje przede wszystkim zdrowia ale przynajmniej są drożne, szkoda że nie wszyscy sąsiedzi tak robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wicherek jak nie wolno wycinać ??? Składasz podanie do urzędu gminy i na rowach z którymi graniczysz zawsze dają a ze sbiorczych rowów i gdzie spółka idzie ze sprzętem niema zmiłój nawet koparka z korzeniami je wyrywa...drzewa rosną w lesie rów to jest odbiór wody a nie miejsce dla drzew
spółka twierdzi że drewno to ich własność ,drzewa wycina jak urosną i zwozi na swój plac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale rowu nikt ci nie zabroni wykosić a jak krzaczyska mają mniej jak 5 lat to tnij i się nie przejmuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o lata tylko obwód drzewa do 15 cm. ale zezwolenie z gminy i tak jest potrzebne nawet na krzaki. Nawet jak ktoś ci zetnie to i tak ty za to odpowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wycialem 5 dzrzew w ub. roku. mialem pozwolenie z gminy. czy musze zasadzic 5 szt drzew? czy jest taki przepis ze ile wytniesz to tyle musisz zasadzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o lata tylko obwód drzewa do 15 cm. ale zezwolenie z gminy i tak jest potrzebne nawet na krzaki. Nawet jak ktoś ci zetnie to i tak ty za to odpowiadasz.
Byłem dzisiaj w gminie i Pani od tych spraw powiedziała że do 10 lat mozna wycinać bez pozwolenia niezależnie od grubości drzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosował ktoś może Alister o tej porze?? Mam chęć sprawdzić na kawałku co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam się mają wasze przewódki ? u mnie śnieg zginą i tam gdzie była słabo przykryta zeszła a tam gdzie przykryta to tylko co nosa nie wysadzi... ale pola wyglądają brzydko strasznie zlane tak a u was ? pozdrawiam

 

A co myślicie o pierwszym zabiegu Alertem na T1? w jakich temperaturach on działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem zasiew. Po expercie plus granstar jest superowo, gdzie nie gdzie tylko przytulia z okółkiem, pewnie juz za duza była.

Jutro zajrzę na przewódki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pola wyglądają brzydko strasznie zlane

niestety to samo...rewelacji nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a co sądzicie o środku C H A R I S M A 207 EC , stosował ktoś?? na pierwszy zabieg wygląda obiecująco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosował ktoś z Was Tilt Turbo na T1?

Jak go oceniacie?

Co sądzicie o oprysku

T2: Olympus 1,8 + Artea 0,4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy odpada i no cena-napewno odpada

a możesz powiedzieć coś więcej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny pszenicy konsumpcyjnej w skupie na 18.01.2011 roku wahają się w granicach: 850-920 zł/t (netto), paszowej: 670-860 zł/t (netto). Szczegóły i ceny pozostałych zbóż w linku poniżej.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...