Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na owies głuchy taniej wychodzi Attribut opakowanie 120 gram na 2 ha i kosztuje około 150 zł , i co ciekawe hamuje jeszcze perz.

A skuteczne to? Bo ja mam na jednym kawałku trochę owsziku i może bym to kupił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to skuteczne , tylko wolno działa coś jak granstar . Ja małem rok temu na świeżo zakupionej ziemi tyle owsa głuchego że zginęły mi ścieżki na oprysk , myślałem że ktoś mi specjalnie je obsiał pszenicą a to był głuchy . Po około 2 tyg. głuchy zżółkł i została pszenica , najgorzej było na najlepszej ziemi bo zadusił pszenicę , trochę za póżno opryskałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iloe kosztuje Mustang??Mam zamiar zrobić miesznakę Atributt 70 WG+Mustang 306 SE.Wiem,że opakowanie Atributa kosztuje ok 75zł/ha i chcę się dowiedzieć ile kosztuje dawka Mustanga na hektar.

erdem dzięki za linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym najelpiej zwalczać chwasty powschodowo lub doglebowo w Pszenicy i Życie???????????? W szczególności Fiołki i Przetaczniki ??? Chodzi o zabieg jesienny!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze ktos bedzie laskaw i poradzi mi czym zniszczyc pszenicy samosiewy rzepaku ale naprawde duuze tak okolo 30 cm wysokosci i naprawde bardzo dorodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można mieszać herbicydy z antywylegaczem jakoś nie mogę znależć takiej informacji na etykietach środków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przyszły tydzień bedzie dobrym terminem do zabronowania pszenicy??Czy można by zabronować też pszężyto??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

macherr ja na przyklad do mustanga i apyrosu dodaje 1 l/ha stabilanu a druga polowe z nastepnym zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do Atlantisu +Lintur+ Grodyl dodałem 1l stabilanu i narazie nic sie nie dzieje niepokojącego.Nastąpną dawke myśle dodać po tygodniu razem z zabiegiem fungicydowym.

Co do mieszania środków to mało która firma poleca mieszanie ze srodkami innych firm jak juz to z własnymi.trzeba patrzeć na substancje aktywne a nazwa i firma już nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy ktos stosuje w pszenicy aminopielik?czy warto to stosowac?

nie radzę wygląda jak trawa póżniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie co do skracania zboża. Jeżeli jest napisane że pryskac do 1-2 kolanko to znaczy, że jak bedzie wyczywalne to już jest ten moment czy dopiero jak sie pokaże faktycznie na zbożu pożądne zgrubienie ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam pytanie co do skracania zboża. Jeżeli jest napisane że pryskac do 1-2 kolanko to znaczy, że jak bedzie wyczywalne to już jest ten moment czy dopiero jak sie pokaże faktycznie na zbożu pożądne zgrubienie ???

2 kolanko nto troche pozno ja staram sie jeszcze przed pierwszym kolankiem polowe dawki antywylegacza - korzystnie wplywa na krzewienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi