Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a nie wiecie ile kosztuje Nutri Honey? ja chciałem ostatnio kupić ale jeszcze w centrali nie wiedzieli bo dopiero dostali dostawe i nie przeliczyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są ty osoby, które już to siały? jak to odrasta po skoszeniu, ile razy rocznie odrośnie, przy jekiej wysokości kosicie, czy da się to kisić w balotach dzięki z góry za odp. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalzłem w internecie sklep który oferuje NUTRI HONEY po 8.80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalzłem w internecie sklep który oferuje NUTRI HONEY po 8.80zł

podaj linka pewnie beda zainteresowane osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. słyszał może ktoś o odmianie sorga topsillo? możecie coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy są ty osoby, które już to siały? jak to odrasta po skoszeniu, ile razy rocznie odrośnie, przy jekiej wysokości kosicie, czy da się to kisić w balotach dzięki z góry za odp. pozdro

 

halo halo, słyszycie mnie

może ktos odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Planuje nabyc Sucrosorgo 506. Ale chce nim obsiac około 1 ha. Paczki sa pakowane w ilosci na 3 ha, wiec troche zaduzo jak dlamnie. Moze ktos jest w podobnej sytuacji i szuka kogos do społki?

 

pozdrowienia, Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można skarmiać, ale czytałem, że jeśli ma poniżej 65 cm wysokości, to ma jakieś szkodliwe skladniki dla bydła, więc trzeba kosić gdy jest wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TUMAR !!! U nas w Łowiczu w sklepie mają po świętach rozważać SUKROSORGO 506. A TY skąd jesteś???

 

Chętnie bym sie skusił na mniejsza porcje. Mam do Łowicza troche daleko . Jestem z dolnegośląska, okolice Legnicy. Ile u nich taka mniejsza porcja ma kosztować? Masz moze namiar na nich?

 

pozdrowienia

www.tumar.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Centrala Nasienna poproś o sklep nr. tele. 46-837 50 28. Sprzedaje tam mój kumpel coś mi mówil, że chyba 200 zł na ha., ale nie jestem pewien.Jak chcesz to możemy się dogadać i Ci kupię a potem może pocztą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem zamiar siać w tym roku sorgo ale szczęśliwym trafem znajomy co ma łąke obok mojej chce zebym wziął ją w dzierżąwe a jest to ponad 2 ha a jak dla mnie to dużo wiec czekam do jesieni i licze na to ze podzielicie sie swoimi spostrzeżeniami co do tej uprawy... [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem paczke sucrosorgo 506 i zasieje wedlug wsakzań.

moze wie ktos czym sie to pryska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej jakąś atrazyną. Chce ktoś odkupić odemnie sucrosorgo 506 mam gdzieś na 1 ha do odsprzedania. Orginalne z NK pakowane na Węgrzech wyprodukowane w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, można jechać jakakolwiek atrazyną do 3 dni po siewie i nie zaszkodzi a i w 100% podziała ale musi być wilgna ziemia albo jakiś deszczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie bo maiałem strzaszny problem z tym opryskiem a teraz mi rozjasniliscie.

zastanawiam sie tylko... to trzeba siac gesciej niz buraki jesli sieje sie tylko sorgo bez kukurydzy bo kukurydza bedzie na innym polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 000 roślin na 1 ha się sieje czyli 2x tyle co buraków. Ale ja sieję tak jak buraki bo mam mechanicznego Kleina i on sieje po 2 nasiaka. Najlepiej spróbuj na sucho posiać na betonie i wtedy zobaczysz ile wysiejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...