Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś tak drogo nakupił ja kupiłem po 400zł/litr ,ale nie było kiedy zrobić zabiegu na jesień, teraz mam zamiar opryskać tylko trzeba średniej dobowej 8 stopni, nocy 5 i w dzień 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek a ta temperatura tez dotyczy Lontrelu?Bo chcialbym dzis prysnąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lontrel ma tę samą substancję czynną co galera z grupy regulatorów wzrostu na moje oko to jeszcze było zbyt chłodno ,prognozy pogody mówią o nadchodzącym ociepleniu więc lepiej poczekać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jesienne herbicydy gdzieniegdzie poprzepuszczały fiołka czy jest jakiś srodek którym mogę teraz poleciec bo mi tu podpowiadają ze nie ma takiegop środka który na wiosnę dobrze zwalczałby fiołka proszę o podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fiołka spróbuje poprzeczke opryskać foxem jak nic sie nie bedzie dzialo to polece większośc bo tez ich mam w cholere a na maki protuganem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fiołka spróbuje poprzeczke opryskać foxem jak nic sie nie bedzie dzialo to polece większośc bo tez ich mam w cholere a na maki protuganem.

Może Galerą spróbować ona ma fiołka w sredniowrazliwych może cos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rzepak zaczyna sie ruszac byl caly zolty ale juz widac ze robi sie zielony od srodka rosnie jakby od poczatku tylko kiedy on urosnie i jaki bedzie plon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fiołka spróbuje poprzeczke opryskać foxem jak nic sie nie bedzie dzialo to polece większośc bo tez ich mam w cholere a na maki protuganem.

Może Galerą spróbować ona ma fiołka w sredniowrazliwych może cos pomoze

w jesieni może by i go wzięło ale wiosna wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupowałem galere i sam sprzedający powiedział że jak coś jest srednio wrażliwe tzn że nie podziała.Kazał podpedzić rzepak azotem zeby zakrył fiolki ale troche foxa zostalo mi z jesieni i spróbuje nim prysnąc te które były siane pożno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupowałem galere i sam sprzedający powiedział że jak coś jest srednio wrażliwe tzn że nie podziała.Kazał podpedzić rzepak azotem zeby zakrył fiolki ale troche foxa zostalo mi z jesieni i spróbuje nim prysnąc te które były siane pożno

z foxem to uważałbym wiem ze substancja aktywna w nim zawarta ma w sredniowrazliwych samosiewy rzepaku wiec zebys sobie nie pogorszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na fiolka nic nie dziala .odpuscie sobie go

hej sławek ale czy on ze tak brzydko napisze nie zadusi rzepaku wiadomo jaka jest pogoda w nocy zimno rzepak wolno rusza mimo ze dostał wszystko co trzeba a to świństwo zaczyna szybko rosnąc nie boi sie wahań temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie stosowałem asahi. ale obserwuje pole kolegi ktory stosuje asahi i twierdze ze nie ma oczekiwanych efektow. ja stosuje tytanit i jestem zadowolony. nie reklamuje tego preparatu ale proponuje wyprubowac na własnym polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem asahi wobec swojej ceny nie działa az tak dobrze a wróce jeszcze do mojego poprzedniego postu na temat fiołka w rzepaku co myślicie o praparacie Fox teraz jak już jeden kolega pisał tylko nie wiem czy w tej dawce która jest dozwolona na rzepak zadziałóa natomiast pozniej preparat robi sie juz troche niebezpieczny dla rzepaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zwalczac fiolka w rzepaku.lepiej pozniej w pszenicy.rzepaki sa slabe wiec po co je jeszcze dobijac foxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu zwalczac fiolka w rzepaku.lepiej pozniej w pszenicy.rzepaki sa slabe wiec po co je jeszcze dobijac foxem.

dzieki sławek za podpowiedzi daruje sobie oprysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie mnie dręczy. Co ile lat u was przypada rzepak na tym samym polu. ?? Czy jak się robi dwu letnią przerwę w uprawie to wystarcza, wiem że literatura mówi inaczej jednak chciał bym wiedzieć co mówią na to praktykanci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie mnie dręczy. Co ile lat u was przypada rzepak na tym samym polu. ?? Czy jak się robi dwu letnią przerwę w uprawie to wystarcza, wiem że literatura mówi inaczej jednak chciał bym wiedzieć co mówią na to praktykanci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sledzik u mnie sieje rzepak pozniej pszenica ozima ,pszenica jara, jeczmien jary w miedzy czasie jakis poplon.problem jest przy czestym sianiu z samosiewami rzepaku i z kila .najlepiej jesli masz mozliwosc siej rzepak w dluzszych odstepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thug .sproboj w pszenicy ozimej w zwalczaniu fiolka jakis diflufenikan komlpet lub alister.efekt super u mnie po zimie narazie czysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak z chowaczem macie na polu??? nie wiem czy pryskać (opolskie) kupiłem mospilan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...