Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się! U mnie rzepak jest zajebis** jutro zamieszczę zdjęcia bo nie mam chwilowo kabla żeby podłączyć aparat!

to było dawno temu i nie prawda

jestem picer i chwalipięta

Zioła czy spirytualia

dedukujesz widze ale ani jedno ani drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś dostał wysokie odszkodowanie za Swój rzepak ? A może kopa w tyłek od ubezpieczyciela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się! U mnie rzepak jest zajebis** jutro zamieszczę zdjęcia bo nie mam chwilowo kabla żeby podłączyć aparat!

to było dawno temu i nie prawda

jestem picer i chwalipięta

Zioła czy spirytualia

dedukujesz widze ale ani jedno ani drugie

Zawód miłosny, skołatane nerwy, meteoryt ?

Nie trzymaj nas dłużej w napięciu, zdradz tajemnicę lub chociaż uracz jakąś podpowiedzią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki 21 co Ci się stało wiem ze masz bardzo zniszczony rzepak ale to nie powód do takiej reakcji , chłopie bać mężczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 maja dostałem potwierdzenie zarejestrowania szkody w concordii, i jeszcze nie byli jutro do nich dzwonię.. czy u kogoś też jeszcze nie byli?jakie mają konsekwencje jeśli nie dojadą?wie może ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzwonił i się dowiadywał na pytanie " a co z umową że macie być w ciągu 14 dni od daty zarejestrowania szkody" Pani odpowiedziała - no trudno mamy bardzo dużo zgłoszeń ale w przyszłym tygodniu będziemy u Państwa. A stwierdzenie że już nigdy nie dam się namówić na Concordie bo konkurencja już dawno wypłaciła Pani odp. a wie Pan nie można tak mówić mogą zawsze przyjść jakieś anomalia pogodowe.... ogólnie do niczego nie możemy ich zmusić umowa obowiązuje tylko w jednym kierunku..... - i to nie w naszym.

 

Na koniec chciałbym poinformować że posty pisane od niedzieli 30.05 nie były moimi postami. Jakiś dowcipniś wbił się na moje konto i zabawiał się z wami. Także ktokolwiek myślał że to ja był w błędzie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 maja dostałem potwierdzenie zarejestrowania szkody w concordii, i jeszcze nie byli jutro do nich dzwonię.. czy u kogoś też jeszcze nie byli?jakie mają konsekwencje jeśli nie dojadą?wie może ktoś?

 

słuchaj ja mam podobną sytuację szkoda zgłoszona 4 maja sms 8 i narazie zero odpowiedzi dzwoniłem do niech i wg nich mają 30 dni roboczych na oszacowanie szkody a tutaj u sąsiadów to praktycznie nic nie uznali po kilka % czyli nie kwalifikują się do wypłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła już do mnie likwidatorka w tamtym tygodniu,i jak się wyrobi to w przyszłym powinna się u mnie pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w okolicy concordia wybiła z glowy rolnikom odszkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź będzie prosta nie wypłacą nic to już u nich nie ubezpieczymy to jest mój apel do was! Koleś za miedzą miał w PZU przyjechali tydzień po zgłoszeniu i dostał 17%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogóle nie ubezpieczam, jak by nie liczyć to i tak się nie opłaci, z tymi ubezpieczalniami jest tak samo jak z kołami łowieckimi, do nich nic nie dociera i zawsze mają rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema sie co dziwić tam niesiedzą tępaki co dokładają do interesu Ja ubezpieczyłem pierwszy raz myślałem że będe spokojnie miał 3tony z ha jak nie z plonów to z ubezpieczenia a tu (słowo zostało usunięte) niema plonu i niema szkody hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle nie ubezpieczam, jak by nie liczyć to i tak się nie opłaci, z tymi ubezpieczalniami jest tak samo jak z kołami łowieckimi, do nich nic nie dociera i zawsze mają rację

 

Załóż im sprawę sytuacja się odmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,zauważyłem że mam w rzepaku owies głuchy,co mogę jeszcze zrobić żeby podczas kombajnowania oddzielić go od rzepaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie,zauważyłem że mam w rzepaku owies głuchy,co mogę jeszcze zrobić żeby podczas kombajnowania oddzielić go od rzepaku.

 

chyba pozostaje kupic dobre sito i ogień na przyczepie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. pilnie potrzebuje odpowiedzi na pytanie w jaki sposób liczy szkody w rzepaku wywołane przymrozkami . czy liczy sie wszystkie łuszczyny zdrowe i uszkodzone, czy jest przyjeta jakas szztywna liczba ile powinno być łuszczyn czy ewen. łuszczyny tylko z głównego pędu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie liczył uszkodzone luszczyny od mrozu jeszcze wydziwiał że jedne uszkodzone są od czegoś innego są itd. A wyplata w concordi była od 60 uszkodzonych łuszczyn, niewiem ile pożądny rzepak ma wszystkich łuszczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po rzepaku posieję pszenicę i moje pytanie brzmi czy po tej pszenicy mogę siać buraki czy lepiej posiać jeszcze raz pszenicę i wtedy buraki

napiszcie jak u was wygląda płodozmian rzepaku i buraków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się zjawili z Concordii koleś na jednej działce o powierzchni 3 ha wymyslił tak że podzielił ją sobie na pół i na 1,5ha dał 11% uszkodzenia a na reszcie 6% i dał do zrozumienia że jest łaskawy bo chociaż mi się za ubezpieczenie zwróci....! Odwołałem się od jego decyzji i zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak umnie srednio było 12 luszczyn uszkodzonych to ile to jest %?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...