Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktos z Was do czynienia z Caryxem w zeszłym rokui?Ja zastosowałem go w tym na odmianie Goya i nie wiem czy to przez ten fungicyd czy przez odmiane rzepaku z głównego pedu wyrasta mi nastepny a na nim kolejna para liści.Ten sam preparat zastosowany na odmianie Visby już tak nie zadzialał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ POSIADA NAMIARY NA FACHOWCA DO NAPRAWY SPRZĘGŁA I HAMULCY CIĄGNIKA DEUTZ 135 PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZY KTOŚ POSIADA NAMIARY NA FACHOWCA DO NAPRAWY SPRZĘGŁA I HAMULCY CIĄGNIKA DEUTZ 135 PROSZE O POMOC
SPRAWDZ GOŚCIA W jANUSZKOWICACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem przy rzepaku po 2 tygodniowej przerwie, i o zgrozo rdest wyszedł nad rzepak, ale nieładnie to wygląda, tam gdzie był ładniejszy i gęściej poschodził w czasie suszy jest ok ale w barylisku już rzepaku nie widać, ciekawe czy przezimuje, chyba za bardzo go skróciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jeszcze możliwość zwalczenia larw śmietki kapuścianej która żeruje na korzeniach rzepaku? 1 l dursbanu wystarczy, czy sobie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj bi58 0,8l/h i pójdzie ja tak daję, a co to znaczy za mocno skrócić rzepak ? ja nie skracałem wogólę i moja szyjka jest prawie przy ziemi wogólę kiedy ten zabieg powinien być wykonywany? to konieczne takie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz namiary na tego gościa w januszkowicach
daj jakiś namiar do siebie to Ci podam numer tel żebyś mógł się z nim skontaktować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz namiary na tego gościa w januszkowicach
daj jakiś namiar do siebie to Ci podam numer tel żebyś mógł się z nim skontaktować
ztkaczyk@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz namiary na tego gościa w januszkowicach
daj jakiś namiar do siebie to Ci podam numer tel żebyś mógł się z nim skontaktować
ztkaczyk@interia.pl
dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ubezpieczał już ktoś swój rzepak?? znacie może jaki plon i cenę za tonę można ubezpieczyć maksymalnie np. w PZU. dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Con... jest max stawka 6000 zł. wiec albo 3t x 2000zł/t albo 4t x 1500zł/t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Con... jest max stawka 6000 zł. wiec albo 3t x 2000zł/t albo 4t x 1500zł/t.
Jeśli dasz cenę 2000 a na rynku będzie 1500 to pewnie i tak w razie szkody ci 2000 nie dadzą.

U nas PZU podniosło stawkę na 6% z 5,3% rok temu, czyli po dotacji trzeba zapłacić 3,5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest sens pryskać jeszcze tebukonazolem

 

ja się nie znam, piszą że efekt skracający to max 4-6 liści. U mnie rósł (i rośnie) jak porąbany więc przy 8-9 liściu na częsci zabieg powtórzyłem połową dawki - i teraz widać różnicę. Żałuję, że nie dałem na całość. Wczoraj poszła druga ( a na część trzecia dawka). A co będzie to zobaczymy na wiosnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...