Skocz do zawartości
mateuszek

daniele

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co znajda jeleni, ktorzy kupia od nich mlode na dalszy chow to na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zastanawiałem sie nad tą hodowlą ale po badaniu rynku itd. musze chyba przyznać racje koledze!

ceny dziczyzny jak na razie niskie! słabo ze zbytem! to tylko ładnie wygląda na stronie internetowej hodowli, tez mam coraz wiecej wątpliwosci. bardziej juz sie skłaniam do hodowli bydła opasowego całorocznie na pastwisku! profity z tego będą chyba lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oplaca się jak wszystko inne, skoro ktoś hduje daniele - to taka hodowla poprostu musi się opłacać. Przecież nikt nie robi tego za darmo, a już napewno nie dokłada do interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie oplaca się jak wszystko inne, skoro ktoś hduje daniele - to taka hodowla poprostu musi się opłacać. Przecież nikt nie robi tego za darmo, a już napewno nie dokłada do interesu.

sytłacja napewno jest jak ze wszystkim! masowo sie opłaca! wiadomo pare sztuk to nie ma co nawet sobie interesu zawracać! jak ma sie dodatkowe żrudło dochodu to można sprubowac! nakłady no od wiosny do jesieni to praktycznie tylko ogrodzenie! cena ogrodzenia 2 metrowego to jak sie dowiadywałem u producenta to 6,80 za metr bierzący. no dodatkowo słupki i drut! jest możliwość starania sie o dofinansowanie z agencji na ogrodzenie i zakup pierwszego stada! no a zimą to wiadomo że siana trzeba podrzucic!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...