Skocz do zawartości
Melisa

AgroShow Bednary 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy i pewnie nie ostatni!

Mam pytanie, co ciekawego było w tym roku w Bednarach? Czy coś ciekawego dla sadownictwa? To interesuje mnie najbardziej... Rolnicze informacje też dla mnie będą ważne.

Z góry dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to ciężko odpowiedzieć na to pytanie

Było mnóstwo ciekawych rzeczy. Dużo pokazów - w tym wypadku maszyn sadowniczych nie widziałem, ale pokazy odbywały się na kilku poletkach (były tak jak w ubiegłym roku pokazy producenckie oraz te organizowane przez PIGMiUR). Pogoda dopisała, tylko w niedzielę było trochę pochmurno (no i wiatr wiał przez cały czas ).

Jeśli chodzi o stoiska wystawców, to chyba na każdym było coś ciekawego. Pomijam nowości maszynowe, ale nie brakowało konkursów, różnych gier i zabaw .

Aha z nowości sadowniczych to JD zaprezentował modele 5E. Nie są to typowe sadowniki, ale w miarę uniwersalne maszyny o niewielkiej mocy. Co ciekawe sprzedawane bez kabiny

Więcej info na temat Agro Show możesz poczytać tutaj: http://www.agrotechnic.pl/info/artykul/111,po_raz_kolejny_ponad_100_tysiecy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi