Skocz do zawartości
marlonkozaki

problem z C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam parę problemów ze swoją 60ką.

1.

Coś ostanio mi ciężko pali. Akumulator jest ok. ale go nie moge rozkręcić. Zaraz mi się kopci z masy (dobrze przykręcona). Najlepiej jak go podladuje i podgrzeje to odpala. Potem jekoś dziwnie chodzi. Niby pompa była sprawdzana ale nie wiem o coc chodzi.

2.

czy ma ktoś jakiś pomysł na blokade mostu. Praca która wykonuje moja 60ka jest dość specyficzna i muszą go na blokadzie ciągnąc. Cylko najpier mnie rozbolała noga a potem spadlo ciegno w obudowie i lipa. czy da radę jakoś to przerobic żeby to chodziło jako tako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam już parę lat przerobioną blokadę z nożnej na ręczną(idealna sprawa) http://i51.tinypic.com/2qxclxs.jpg Część spodnią zespawałem z płaskownika aby nadać odpowiedni profil,część górna jest z rurek i jest łatwo wyjmowana aby np.nie utrudniać dostępu do akumulatora.Skoro grzeje się na masie to widocznie jest tam za duży opór(spróbował bym wymienić końcówkę przewodu).Odnośnie dziwnego chodzenia jeżeli paliwo dochodzi dobrze to sprawdził bym końcówki wtryskiwaczy,luz na zaworach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem mieliłem ziarno kukurydzy i prawdopodobnie z pod skrzyni biegów lub sprzęgła sprzęgła cały czas kapał olej a jak go zgasiłem to leciał ciurkiem. co może być tego przyczyną? Może jakaś uszczelka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...