Skocz do zawartości
korsarz

kto zna język niemiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie jak w temacie, w lagunie komputer gada mi jakąś komęde po niemiecku i niewiem co to jest jesli ktosbyłby łaskaw tego posłuchać i przetłumaczyc byłbym wdzięczny. Moge to przesłać na poczte tylko wyslicie mi na priw swojego meila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze słyszę to tłumaczenie wygląda tak:

 

"Witamy na pokładzie (w rozumieniu samochód), systemy kontroli zostały uzbrojone (są aktywne)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że kupiłeś sobie takie autko co Cię wita na pokładzie, a może jeszcze wykonuje inne usługi ... . Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. To jest w Twoim przypadku tak jak w dowcipie, gdzie żona kupiła mężowi żabę, która "loda" robiła, może Tobie żona kupiła samochód ????

 

Oczywiście "korsarz" mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że żartuję, a nie obrażam.

 

PS.

Co to za autko, które tak fajnie mówi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renia laguna kilka dni temu wlazła mi mysz w pasek rozżądu przeskoczył o jeden ząb ale nic sie niestało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korsarz zrób sobie ten rozrząd - bo się dopiero może stać - a potem zapłacisz jak za zgniłe ryby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już, komputer gadał mi że jest coś z początkiem wtrysku , kolega rozebrał i znaleźliśmy denatke zmieloną i o ząb był przesunięty pasek na zaworach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najtrudniejszych języków na świecie to jest polski jeżeli chodzi o zasady ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki jest łatwy do nauki, i w kilku krajach europy można się dogadac po niemiecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...