Skocz do zawartości
adrian17031993

Zefir 85 czy zetor proxima 90km

Rekomendowane odpowiedzi

Który traktor według was jest lepszy czy zefir 85 czy zetor proxima 90 km. który wiecej pali, który jest szybszy, do którego mozna zaczepić wieksze narzedzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który traktor według was jest lepszy czy zefir 85 czy zetor proxima 90 km. który wiecej pali, który jest szybszy, do którego mozna zaczepić wieksze narzedzia
Bierz zetora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zetor, zefir to ruskie gówno, zefir paki 25l/hektar na 4 klasie ziemi z pługiem 3 zagonówką a zetor 16 z 3 kvernelandem obrotówką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi w pługach unia 4x40 i talerzówka 3.15 akpil oraz mengel 200

spalanie sprawdzałem jedynie

w pługach pali około 10 11 litrow przy obrotach 1.8, klasa ziemi IV

oczywiście wszystko uzależnione jest od jakości samego paliwa jak rownież klasy ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do maszyn,to nie ma co przesadzać z wielkością,bo potem ciągnik może ich nie uciągnąć i tu nie ma różnicy w marce.Jest za to różnica w glebie.Że ktoś mało spali orząc piach to ty spalisz dożo na glinie i potem powiesz,że twój dużo pali.Ja mam Farmera 8244 C2 (81KM) i mogę go śmiało polecić każdemu kto chce kupić nie drogi a naprawdę dobry ciągnik.Ma lepszą skrzynie i oszczędny silnik.Zetora bym omijał z daleka.Kupują go ci którzy są ślepo zapatrzeni w markę.Jak chcesz wydać taką kasę to kup New Hollanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...