Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ty weź się już lepiej nie odzywaj. chyba u nich w kontraktacji siedzisz i każą Ci pisać takie głupoty

 

 

co ty chcesz od nich, porządna firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie Ci placil ten res drob?? bo ja czekalem ponas 2 miesiace ale wkoncu przelali kase i od tamtej pory z nimi nie handluje. A ty cały czas z nimi handlujesz?? Przeciez w swoim miescie masz ubojnie (DROSED) nie chcesz z nimi wspolpracowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłata na dzień odbioru następnego rzutu, tj 13-14 tydzień, ale sami możecie przyznać ,że zawsze ciut więcej płacą i nie cyganią jak Losiowski , nie mam u nich kontraktacji ale pare razy pomogli jak był kryzys, najwyżej nie odbierają telefonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po jakim czasie Ci placil ten res drob?? bo ja czekalem ponas 2 miesiace ale wkoncu przelali kase i od tamtej pory z nimi nie handluje. A ty cały czas z nimi handlujesz?? Przeciez w swoim miescie masz ubojnie (DROSED) nie chcesz z nimi wspolpracowac??

 

mi też pieniądze placą miesiąc po tym jak się umawialiśmy, a jak dzwonię do nich to nigdy Pani Magdy od przelewów nie ma.

Fakt że pomogli mi jak był kryzys i wzięli kurczak - to ich plus.

z Drosedem kiedyś współpracowałem i powiem szczerze że wolę wolny rynek niż tyranie na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz od tej biednej Magdy, przecież jak nie ma kasy w kasie to co ma przelewać, morze należy się "pochwała" prezesowi ,że nie ma kasy. Ja tam na Madzie nie narzekam bo jest miła i jeszcze mnie nie okłamała, a jak już odbierze telefon to zawsze wiadomo .

że Magda bo uśmiechnięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Madzia jest zawsze uśmiechnięta to fakt ale obiecywać to Ona też potrafi a termin płatności to dlanich jest kosmos teraz płacą 68 dni.Pani Madzia to nawet niechce rozmawiać z chodowcami i wiecznie jej niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak animex debica zawinal skrzydla, podpisalem z Resdrob umowe, do 7 dni przeterminowanie, a teraz jak chcialem z drugim kurnikiem to dopiero na wrzesien kontraktuja. A jak na miotle potrzeba to tez przeleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...