Skocz do zawartości
marecki2922

kombajn volvo 1150

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy na forum szukam części do volvo 1150 proszę o pomoc jeśli ktoś ma taką maszynę też proszę o kątakt w celu wspulnego rozwiązywania problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy volvo 1130, wiec trochę inna maszyna. Jeśli chodzi o części można je dostać w rykach woj.lubelskie. Mam gdzieś wizytówkę do jednej składnicy, jak chcesz to poszukam nr telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź skierowana była do marecki2922, który coś pisał o poszukiwaniu części. Nie wiem co w tym może pomóc znana większości ludzi strona www.konedata.net gdzie są tylko ogólnikowe dane maszyn i to czasem z błędami.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do donborys dzięki że się odezwałeś wysłałem ci wiadomość na pw

czy twoje volvo też ma napęd jezdny na hydro motor bo moje tak i strasznie jęczy w kabinie szczególnie pod obciąrzeniem niewiem czy to jakaś wada czy to tak ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, moje volvo niestety nie ma napędu hydro, wiec w tej kwestii Ci nie pomogę. Jutro będę u ojca to poszukam nr telefonu do tych ludzi z tej składnicy, wydaje mi się, że firma nazywa się EXKOM z Ryk. Możesz do nich zadzwonić, na pewno coś podpowiedzą, oni zajmują się importem maszyn ze Skandynawii i ich serwisem, jak czasem u nich byłem to mieli też 1150 więc powinni być w temacie. Po kilku spotkaniach i rozmowach telefonicznych muszę też powiedzieć, że nie chcą tylko zbyć człowieka a starają się doradzić i pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Volvo 1150. Kupiłem dopiero w listopadzie w zeszłym roku i tak samo coś jęczy pod obciążeniem. Proszę o kontak na GG. Numer na moim profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...