Skocz do zawartości
karol89

pytanie prosba

Rekomendowane odpowiedzi

aha, chodzi mi o katalog w wersji elektronicznej np pdf lub cos w tym stylu.prosze rowniez o informacje jesli ktos wie gdzie opcja wysowania tych motowidel moze byc umieszczona z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Kolego opisz lepiej co potrzebujesz o jakie moto-widły ci chodzi marka jaki model Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem w zly temat. chodzi mi o to ze kupilem claasa 108 z napedem mecghanicznym na zwyklym joistiku i nie ma na tym joistiku opcji wysuwania do przodu i do tylu motowidel. jest tylko gora dol. gdzie jest ta opcja? bo nie mam ani katalogu ani instrukcji. chyba ze cos nie dziala tak jak ma. interesowalaby mnie także instrukcja obsługi do claasa tego typu. moze byc tez od 98, 88 itd. to to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie nie ma niestety instrukcji do serii tych claasow. sa dla tych nowych ktore wyszly dopiero kilka lat temu. medion, dominator 150 itd. gdzies jeszcze moge znalezc instrukcje i katalogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje ale niestety to tez mi nie pomoze bo to sa stare modele tych kombajnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak juz jestesmy na tyych katalogach to rowniez bym potrzebował do massey ferguson 3655 i 3095.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...