Skocz do zawartości
glebek

Specjalna Promocja !!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni czas, ostatnia chwila, Hodowcy obudzcie sie -

Przedswiateczna Wyprzedaz - pieknych, recznie robionych sznurkow,

Wspanialy prezent na swieta, niestety dla wiekszosci z Was Bracia i Siostry niezastapiony.

Ze wzgledu na sentyment jaki mam do Was 50% ceny na pakiety rodzinne !!!

 

ps: Szczegolne pozdrowienia, dla Kolegi zwolujacego, zebranie "ELIT" !!!!!!!!

Jakich Elit pytam???? Obudzcie sie - smierdzicie gnojem, nawet spryskanie

ACQA DI GIO Giorgio Armaniego, nic Wam nie pomaga, Licytujecie sie na samochody, jak to mialo miejsce na tym forum niejednokrotnie, jakby samochod nie byl narzedziem tylko wyznacznikiem statusu, madrzycie sie jeden przed drugim na ilosc punktow w tescie IQ - (Ile taniej kupilem, ile drozej sprzedalem anizeli sasiad) Popatrzcie na siebie - zalosna ELITO !!!!!!!

Dla nikogo, zupelnie nikogo nie jestescie partnerem biznesowym, wylegarnie Was r...chaja, mieszalnie Was ruch...ja, lekarze weterynarii Was ruch...ja, o ubojniach juz nie wspomne !!!!!!

Dla kogo jestescie Elita????? W swiadomosci ich wszystkich jestescie Kurzym Pomiotem, Jestescie bialymi murzynami w sercu Europy w XXI wieku, niewolnikami, bankow, wylegarni, mieszalni i jeden Bog wie kogo jeszcze.

W/g ich wszystkich -Jestescie niedouczonymi, prostymi chlopkami, ktorzy udaja rekinow biznesu bo inwestuja setki tysiecy, czesto miliony zlotych.

Tylko prawda jest taka, ze stopa zwrotu przewyzsza Was Ukrainiec z bazaru sprzedajacy z lezaczka.

WESOLYCH SWIAT MOJA DROGA ELITO !!!!!

Medox w uznaniu zaslug moj drobiarski DON KICHOCIE - moja oferta specjalnego bonusu dla Ciebie jest nadal aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile kosztuje porzadny powroz w sklepie- 2,5 zl-niedawno kupowalem, nie jestem drobiarzem wiec w zupelnie innym celu,ale sadze ze kazdego hodowce[jeszcze]stac na zestaw.nawet bez twojej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...