Skocz do zawartości
Chwedo5

Sposoby Ścielenia kurników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sie dowiedziec jakie sposoby macie na szybkie ścielenie kurnika. Robicie to standardowo, że bele sie rozwala recznie i recznie widlami sie uklada. CZy moze macie specjalne sieczkarnie ktore same ladnie i rowno sciela?? Czekam na ciekawe rozwiazania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pod gęsi da się ta ścielarką ścielić. Dentmat chyba jesteś jej producentem. Wypowiedz się. Interesuje mnie jeszcze jaka cena. Jestem z nie aż tak dalekich okolic tego Rajska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niech ktoś sie wypowie dokładnie jak sie scieli tylko scielarkami. Mi chodzi bardziej o ścielenie na poczatku rzutu, bo miedzy kurczakami nie bede jezdzil. I jaka cena jest tego urzadzenia i czy oplaca sie to wogole kupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka jest cena to wystarczy do firmy zadzwonić albo emaila wysłać i będziecie wiedzieć.

Ale na marginesie cennik waha się, w zależności od maszyny pomiędzy 40 a 50 tys netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zakupem "belari" byłem na pokazie organizowanym przez producenta. Więc wszystko widać jak działa. Jeśli chodzi o ścielenie początkowe to maszyna rościela słome bardzo równo nie ma potrzeby żadnej poprawki po ścieleniu . Natomiast przy dościeleniu podczas tuczu w moim przypadku indyków maszyna ( obiekt o szerokości 16 m) ścieli przejazdem przez środek obiektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy za samym pojazdem tez jest prześcielone?? Bo wydaje mi się że chyba zostaje ten pasek niezaścielony. 40-50 tys to troche drogo jak dla mnie. A dodatkowo podejrzewam że gesi będą się tego bać jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...