Skocz do zawartości
Młody Rolnik

Koparki, Ładowarki itp

Rekomendowane odpowiedzi

co jest nikt nie ma cyklopa????? czy wszystkie takie super i nie lecą. jest tu ktoś co na ten temat ma coś do powiedzenia czy tylko dzieciaki piszą że zetor dużo pali i kłócą się co lepsze t25 czy 330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem zainteresowany ładowarką teleskopową, jakie firmy polecacie i jakie śą ceny nowych sprzętów. mam przekonanie do firmy John Deere czy polecacie ładowarki tej firmy?????

 

z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszczelniał ktoś z was głowice przy cyklopie ma to sens czy lepiej od razu puścić wszystko wężami z boku???

 

 

wymieniasz oringi i na jakiś czas starcza wężami z boku ? pierwszy raz słysze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno to robiłem, ale po wymiane też cieknie Z tymi weżami to chyba dobry pomysł i nie wiem czego odrazu tego nie zrobili tylko jakies popaprane i drogie głowice rozdzielcze a tak to 4 weże od dołu to góry i po kłopocie z cienącą głowiaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest również sposób (poprowadzenie węży) w ładowaczu UNHZ-750 i pozbycie sie problemu z obrotnicą, tylko koszta zakupu węży mogą odstraszyć (kilka metrów jest potrzebnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, noszę się z zamiarem kupna ładowarki TIH, i z tego powodu mam pytanie czy ktoś może użytkuje taką maszyne i jak ją oceniacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kub sobie koparke białoruś jest naprawde dobra tylko w wersji budowlanej naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, miał może ktoś doczynienie z koparko ładowarką fortschritt T174/2, jak to się sprawuje i wogóle jak to oceniacir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem niedawno ładowarkie JCB 406 i mam problem bo przedni napęd nie chce ciągnąć. Wie ktoś co mam zrobić? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mógłby mi powiedziec coś o koparko-Ładowarce FORD 655C?? przymierzam się do kupna takiego sprzętu i nie wiem czy warto. proszę o pomoc.

z góry dzięki,

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukuje opinii o hoftrakach weidemann konkretnie z serii 1140 , 1150
juz znam opinie i wiem bo mam takowa zajefajna maszynka!!!!!!!!kazdy kto ma gospodarstwo powinien posiadac cos tego typu-oszczednosc czasu kregoslupa i sily roboczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.potrzebuje instrukcje obsługi i katalog czesci do ładowacza CYKLOP T-214/3.jesli ktos takie cos posiada bardzo bym prosił o podesłanie: damiian86@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś użytkuje Bobcata 443 lub podobny, niech się podzieli opinią o sprawowaniu tego sprzętu, na co zwrocic uwagę, szczególnie, że to nie najnowszy sprzęt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś użytkuje Bobcata 443 lub podobny, niech się podzieli opinią o sprawowaniu tego sprzętu, na co zwrocic uwagę, szczególnie, że to nie najnowszy sprzęt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może ktoś użytkuje Bobcata 443 lub podobny, niech się podzieli opinią o sprawowaniu tego sprzętu, na co zwrocic uwagę, szczególnie, że to nie najnowszy sprzęt???

 

Witam !!!

 

Użytkuje bobcata 743. Jest troche wiekszy. Sprzet rewelacyjny, kupiłem go 10 letniego. Miałem jedna awarie uszczelniacza na kole jezdnym ale to zmojej winy. Zwróć uwage na przebieg, Powyzej 4000mth to juz mozesz liczyc sie z wydatkami, czesci są dosyc drogie - ale do przeżycia. W stanach czesci kosztuja o połowe taniej. Przy zakupie zwróć uwage na pompe hydrauliczna czy pracuje dobrze pod obciazeniem, luzy na sworzniach. Z czesciami i naprawa silnika nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może ktoś użytkuje Bobcata 443 lub podobny, niech się podzieli opinią o sprawowaniu tego sprzętu, na co zwrocic uwagę, szczególnie, że to nie najnowszy sprzęt???

 

Witam !!!

 

Użytkuje bobcata 743. Jest troche wiekszy. Sprzet rewelacyjny, kupiłem go 10 letniego. Miałem jedna awarie uszczelniacza na kole jezdnym ale to zmojej winy. Zwróć uwage na przebieg, Powyzej 4000mth to juz mozesz liczyc sie z wydatkami, czesci są dosyc drogie - ale do przeżycia. W stanach czesci kosztuja o połowe taniej. Przy zakupie zwróć uwage na pompe hydrauliczna czy pracuje dobrze pod obciazeniem, luzy na sworzniach. Z czesciami i naprawa silnika nie ma problemu.

Dzięki za odpowiedź. Ja potrzebuję takiego do 1m szerokości bo wiekszy mi sie nie bedzie mieścił. patrzyłem na allegro to troche tego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESLI szukasz do prac podwozowych nie szukaj bobcata lecz jakiegos lamanca bo nie dasz sobie rady z blotem na obejsciu np weidemann - polecam a cena podobna mam 1150CX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JESLI szukasz do prac podwozowych nie szukaj bobcata lecz jakiegos lamanca bo nie dasz sobie rady z blotem na obejsciu np weidemann - polecam a cena podobna mam 1150CX

 

Weidemann też jest ok, ale ja potrzebuję naprawdę kompaktowej ładowarki, a bobcat zawraca na miejcu. Korytarz gnojowy mam naprawdę mały. Obejście jest betonowane to tylko opony będą się zużywały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na awanta tam tez sa male maszyny nawet jezdza na pokazy do rolnika czy sie sprawdzi maja zazwyczaj lamanca na busie a kompakt na przyczepie moge ci dac namiary chetnie wspolpracuja a co do weidemanna tego typu maszyny robi juz wiele firm na agroshow bylo na pokaz chyba z 10 firm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz na awanta tam tez sa male maszyny nawet jezdza na pokazy do rolnika czy sie sprawdzi maja zazwyczaj lamanca na busie a kompakt na przyczepie moge ci dac namiary chetnie wspolpracuja a co do weidemanna tego typu maszyny robi juz wiele firm na agroshow bylo na pokaz chyba z 10 firm

No tak tylko, że nie chce kupować nowej, wolę na początek używkę za gotówkę. Avanta nie ma używanych w przystępnej cenie. Nowe ładowarki robi już nawet PolMot, więc musi byc zpotrzebowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...