Skocz do zawartości
Młody Rolnik

Koparki, Ładowarki itp

Rekomendowane odpowiedzi

widzisz tylko trzeba poszukac sam wiedzialem ze 2 uzywane weidemanny a bobcat szybko siee zuzywa na osiach przy skrecaniu wyrabiaja sie a naprawa wolal bys nie wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś z waz ładowarkę Manitou MLT 725 turbo gdzie można dostać do nich części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam mały problem... poszukuję wszelakich instrukcji obsługi lub naprawy do Manitou MLT 725 bez turbo. Cylindry mają 100mm.

 

Dokładnie chodzi mi o wielkość luzów zaworowych(tylko to mi wystarczy). Jak wiadomo jest tam silnik perkinsa 4 cylindrowy. Robiłem już taki z serii 5 Manitou i tam luzy mają 0,20 dla ssącego i o,40 dla wydechowego. Tylko nie wiem jaki jest w serii 7...725.

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

izotopek@go2.pl

663968497

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tego co chcę, ale bardzo dziękuję za te dane. Jest coś podobnego, bo pewnie ten silnik był udoskonalony, ale nie jest to idealnie to..

 

Jakby ktoś miał coś jeszcze o silnikach Perkinsa to bardzo proszę.

Na pewno uda mi się jakoś odwdzięczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie coś jeszcze o pompach wtryskowych montowanych w Perkinsach? Stanadyne, Bosch, Lucas?

Chciałbym chociaż wiedzieć zasady działania i mieć coś podregulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dorabiał ktoś kiedyś bliźniaki do miniładowarki?? Mam opony 7.00-12, nie wiem jak się do tego zabrać. A może ktoś ma na sprzedanie coś podobnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESLI szukasz do prac podwozowych nie szukaj bobcata lecz jakiegos lamanca bo nie dasz sobie rady z blotem na obejsciu np weidemann - polecam a cena podobna mam 1150CX

 

 

Weidemann też jest ok, ale ja potrzebuję naprawdę kompaktowej ładowarki, a bobcat zawraca na miejcu. Korytarz gnojowy mam naprawdę mały. Obejście jest betonowane to tylko opony będą się zużywały......po za tym bobcaty mają chłodnicę poziomo u góry, co chroni je przed przegrzewaniem przy dojeżdzaniu blisko tyłem do ściany...i jak by nie było jest to raczej znana z małej awaryjności marka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..jeśli ktoś potrzebuje instrukcji obsługi do ładowarek teleskopowych. mini ładowarek,bądż koparek marki bobcat, to do większości posiadam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Czy wie może ktoś gdzie dokłanie znajde numer seryjny maszyny JCB 3C MKII z około 1980r.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ładowarką MUSTANG 406 na mrozie po rannym odpaleniu nie jezdzi. Cewki na hydrostacie dostają napięcie bez włącznia jazdy. Maszyna jedzie dopiero po skalibrowaniu. . Serwis twierdzi że spada napiecie wtedy włączą się tryb awaryjny. Chcą założyć jakiś moduł odłączający komputer podczas odpalania , ma to pomóc. Ale mi się wydaje że to inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.potrzebuje instrukcje obsługi i katalog czesci do ładowacza TROLL.jesli ktos takie cos posiada bardzo bym prosił o podesłanie: manitosvk@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...