Skocz do zawartości
mateuszkonrad

Aktualne ceny skupu bydła w Polsce.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszło rozliczenie z Łukowa za byczki i na żywo wyszły po 8.12zł brutto byczki czarno-białe w wadze 640kg brutto wybicie 52-53% od wagi brutto w klasie O a jak teraz płacą handlarze na zywą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim regionie byki tanieja za czarno bialego nikt juz nie chce zaplacic 6,80+vat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAJSTER masz racje za taka cene gnac zpodworka. wszyscy rolnicy w regionie powinni wstrzymac sprzedarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okolice leszna rawicza to najlepiej placi BM kobylin

 

Ludzi w ..uja robi a nie płaci najlepiej .. 7 marzec - środa telefon po ile płaca 7.60zł .. w 9 marzec piątek przyjechał wycenic - sam powiedział że byk jest miesny i ok 700-750 kg wagi .. po 7.20 może dac .. 12 marzec poniedziałek przyjechali cieżarowym oDebra1c i dawaja po 7.00 - wylecieli z podwórka i to z dużą prędkoscią ..

 

Ta cena 7,00 czy 7,60 to netto??

I dobrze zrobiłeś ze pogoniłeś ich jak nie dotrzymują słowa to lepiej z takimi nie chandlować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś z woj warm mazur. Ktoś kto mógłby polecic mi dobrego odbiorce bydła rzeźnego. Mam 6 sztuk buchajów majacych po ok 20m-cy, czarno-białych mieszańców 2 sztuki to hf i 4 (niby normalne). Spotkałem sie dzis z człowiekiem co powiedział ze da mi za te 2 hf po 6,3zł +vat a za te normalne po 6,8zł +vat. Byki maja tak po ok 600kg. I tu moje pytanie-...........CZY TO JEST DOBRA CENA????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie koledzy z jaka cena jutro wyjada skupnicy? Ubój rytualny od dzis zabroniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie koledzy z jaka cena jutro wyjada skupnicy? Ubój rytualny od dzis zabroniony.
Jutro wybieram się na skup to zobaczę mam nadzieje że cena nie spadnie w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...