Skocz do zawartości
kaziupsv

Koniec kursu i co dalej ?? Egzamin ?

Rekomendowane odpowiedzi

30 kwietnia jest oficjalnykoenic kursu i co dalej ?

 

czy trzeba obligatoryjnie juz wysylac te wnioski o egzmain do szkol ? jesli nie to do kiedy mozna to zrobic ?

 

czy mozna sobie wybrac ktoras ze szkol czy jakies sa rekomendowane bardziej niz inne ?

 

mnie jeszce by sie przydalo troszke czasu na nauke, duzo materialow bylo i wolalbym ciut przesunac egzaminy

 

czy ktos moglby poradzic, podpowiedziec jak wyglada dalej sytuacja z tymi egzaminami ? moze ktos cos takiego zdawal to by opisal taki egzmin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą! Czas leci, a my nic nie wiemy!!!! Był jakiś przeciek, że około 21 -30 maja termin egzaminu. U mnie nie wchodzi on absolutnie w grę! Mam sesję egzaminacyjną na uczelni, więc niech w końcu coś zasugerują jak to sobie dopasowac!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy te egzaminy sie wkońcu zaczęły?? Bo jak dzwoniłem to mi powiedzieli że przesunięto bezterminowo, ale jakoś admin nie powiadomił otym. Czy są już może jakieś nowe terminy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadzwonić do Łowicza i zapisać się, a przede wszystkim wysłać dokumenty. Ja już wysłałam. Kutarorium najpierw je zweryfikuje (czy istnieje gospodarstwo) i wtedy wyznaczą termin. Według danych z Łowicza ma on być około 25 czerwca. Data egzaminu zależy od tego, kiedy dotrą do nich wszystkie dokumenty kursantów już zapisanych (tych co mieli zdawać 22 maja). Do mnie dzwonił dyrektor szkoły, żeby poinformować o zmianie terminu, tak więc informują:) Admin cię nie poinformuje, bo teraz już kontaktujemy się bezpośrednio ze szkołą:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie narazie czekamy dzis sie dowiedzialem ze az do pazdziernika a egzaminy beda na nowych zasadach :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, co oznacza na nowych zasadach??

I czy nie mozna zdawac egzaminu jesli nie ma sie ziemi? Ja dopiero bede miala "zapisana" (pewnie za rok lub dwa), wiec nie moge zdawac egzaminu? Chyba lepiej przygotowac sie zawczasu, a nie po fakcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...