Gość Napisano 20 Maja 2005 nie rozumiem jednej sprawy ... DLACZEGO ROLNICY KTÓRZY PRZEKAZALI GOSPODARSTWA W RAMACH RENT STRUKTURALNYCH ZOSTALI TERAZ OBCIĄŻENI ODSETKAMI ZA ZWŁOKĘ W ZAPŁACIE ZA UBEZPIECZENIE EMERYTALNO -RENTOWE... PRZECIEŻ TO NIE BYŁO Z ICH WINY... ODSETKI NIE SĄ DUŻE TYLKO 6,80 ... ALE DO CHOPLERY DLACZEGO ZNÓW ZA CZYJĄŚ NIEKOMPETENCJĘ ZAPŁACI ROLNIK Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ciort 0 Napisano 29 Maja 2005 chyba nie rozumiem ...ale jak chcesz się kłucić z kimś o 6,80zł :D: to niezły z Ciebie .....::::::: Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
figar0 0 Napisano 12 Czerwca 2005 ciesz sie ze alfabet rozumiesz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach