Skocz do zawartości
ryś

PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.

1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Aby się przekonac jak wielu z nas podejmie to wyzwanie proponuję chętni napisali na moją skrzynkę pocztową do dnia 20 lutego z podaniem województwa i branzy: nowak.ryszard@onet.eu

Przewodniczacego mozemy wybrac sposród nas lub z zewnatrz.

O wynikach napiszę na niniejszym forum.

 

Jedno zdanie do mikosz84: w powodzenie rozmow z Izbą Rolnicza absolutnie nie wierzę. Takie rozmowy w woj. śląskim toczyly się juz kilka lat temu i skonczyly się zerowym rezlultatem. Tam pracują urzędnicy i na żadne radykalne działania sie nie zdecydują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah my tu sie nieumiemy zjednoczyć żeby to forum opuscić a ty chcesz z nami do Warszawy jechać? Obys tam sam niestał z flagą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do dnia dzisiejszego na poniższy apel zareagowały jedynie 3 osoby. Oto siła naszej branży. Tym trzem kolegom szczególne podziękowania: dawid100, wlodek i michał.

 

Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.

1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Przewodniczacego mozemy wybrac sposród nas lub z zewnatrz.

 

Złe czasy wrócą nieuchronnie jak bumerang. Wielu hodowców chce się zintegrować, ale nie wiemy ilu nas jest. Proponowałbym jakąś ankietę TAK/NIE

I jeszcze jedna propozycja: bez dobrego i odważnego polityka, który widzi niepotrzebną i uciążliwą biurokrację, dumping sami nie damy rady. Zbliżają się wybory, proponuję, abyśmy po wcześniejszej dyskusji takiego poparli. Może to być np. Janusz Palikot, Andrzej Lepper lub inne propozycje. Hodowcy drobiu i trzody ŁĄCZMY SIĘ !!!!!!!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ten protest da? Dla mnie protest taki jak w Bydgoszczy to kpina. Pojechały ciągniki za setki tysięcy złotych pokazać jak to źle na wsi. Sprzedajcie te traktory to starczy na wybudowanie kilku ubojni i przetwórni i bedziecie mieli w d...e to ile płacą zakłady za trzodę. Może starczy protestów a zacznijcie w końcu mysleć. Komuna się skończyła 20 lat temu że państwo było od ustalanie ile, za ile i czego produkować. Też jestem rolnikiem ale takie protesty to robienie z siebie pośmiewiska. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co ten protest da? Dla mnie protest taki jak w Bydgoszczy to kpina. Pojechały ciągniki za setki tysięcy złotych pokazać jak to źle na wsi. Sprzedajcie te traktory to starczy na wybudowanie kilku ubojni i przetwórni i bedziecie mieli w d...e to ile płacą zakłady za trzodę. Może starczy protestów a zacznijcie w końcu mysleć. Komuna się skończyła 20 lat temu że państwo było od ustalanie ile, za ile i czego produkować. Też jestem rolnikiem ale takie protesty to robienie z siebie pośmiewiska. Pozdrawiam

 

Wiesz co tak sie składa, że na codzień studiuje sobie w Bydgoszczy i widziałem jak te ciągniki za setki tysięcy złotych jechały na ten protest.

Powiem Ci, że nie jestem ani za ani przeciw takim protestom, a to że nie wiele one dadzą nie znaczy że nie ma po co ich robić.

ALe strasznie mnie wk....a jak ktoś wylicza za ile to jechały te ciągniki na taki protest. Czyli co lepiej jakby by sie ubrać jak do gnoju, łapy umaczać w smarze, słomy nakłaśc do gnojoskoczków i wleźć do starego ruska z którego olej kapie z każdej strony i jechać na miasto tak?

Jak budowlaniec kupi samochód żeby jeździć do pracy albo jakąs maszyne do tynków to ok, jak ktoś inny kupi jakiś sprzęt drogi sprzęt do pracy to też jest ok bo przecież czymś musi robić. ALe jak rolnik kupi raz na 10-20lat nowy ciągnik to jest idiotą tak?

I kolejne pytanie czy masz jakąś orientacje ile kosztuje uruchomienie ubojni która zajmie się przerobem sporej ilości tuczników.? Tak sie składa, że mój ojciec działa w pewnej grupie producenckiej która próbuje jedynie reaktywować z innymi grupami pewną ubojnie i zapewniam Cię że nie masz pojęcia o ilu cyfrowych liczbach tu mówimy i o jakich problemach oprócz kasy.

Więc zastanów sie co piszesz bo widze że chyba Ci Żal dupe ściska, że sam nie możesz pojechać na taki protest bo byś swoim zdezelowanym 330 nie dojechał.( z całym szacunkiem dla wszystkich użytkowników)

A co do myślenia to zapewniam Cię że rolnicy którzy mają sprzęt za taką kase myślą na pewno, więc nie pisz takich farmazonów.

Pośmiewisko to robisz Ty pisząc takie brednie.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregorfik- dobrze powiedziane ! a wzasadzie napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz uruchomili zapasy które skupili po proteście i ceny lecą. Brawo szykujcie się na kolejny protest żeby znowu coś z rynku zdjąć. Na zachodzie z nas boki rwą jaki tu mamy ciemnogród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...