Skocz do zawartości
andrzej czubkowski

problem z ursusem c-330

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy ktos by pomugł przy ursusie c-330 licho zapala i jest słaby tym bardziej jak ma cos do ciagniencia, swiece zarowe sa dobre,po przejechaniu kawalek zacznie perkotac i nie wchodzi na obroty,filtry paliwowe sa nowe pompa paliwowa nowa i mam nawet po regeneracji i tak samo sie zachowuje ,glowice patrzelismy i zrobilismy nowe gniazda zostala splanowana i zalorzone popychacze nowe, wtryski byli sprawdzone i jest okej,nie mam słow co go boli,na rozrzadzie było nie tak ustawione jak była pompa zakladana i nie zapalil, teraz ma ustawione wedłog znakow na zebatkach i chodzi.Cisnienie na tłokach obydwuch ma rowne 25. jesli ktos wie co morze byc to bym byl wdzienczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumika nie maż przytkanego i pompka zasilająca dobrze podaje? W baku nic nie zatkało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega mówi zdejmij tłumik i zajżyj w kolektor może masz przytkany.

W filtr powietrza też warto luknąć zdemontuj go najlepiej i zobacz jak się zachowa.

Wyciągnij może też wężyk z kranika od baku i zobacz czy nie jest przytkany.

 

Troche sie wziełeś od du.. strony jeśli jest jakiś problem zawsze zaczynaj od spraw łatwych rzeczywistych;D

 

A nie już prawie generalke jej zrobiłeś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej , jak dymi , jak pali zimny , zacznij na spokojnie jeszcze raz od ustawień rozrządu , i pompy paliwa, i filtr najlepiej odkręć kolektor zobacz czy nie ma tam jakiejś szmaty lub czegoś takiego ,może w trakcie naprawy coś zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegami ja miałem taki problem z moją 30ką , był zatkany filtr powietrza po przemyciu w benzynie traktor nie ten a wcześniej był słaby,i nie wchodził na obroty ,dokładnie przemyj filtr CAŁY,siatkę w środku też i pod ,,daszkiem'' tak samo, a i kolektor dolotowy ten z aluminium co do głowicy przykręcony tak samo wymyj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...