Skocz do zawartości
tomekzłankowic

Czasopisma rolnicze

Rekomendowane odpowiedzi

W Rolniczym Przegladzie Technicznym w każdym numerze jest dodany plakat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bajer i pewno te plakaty wyglądają tak jak tapety na pulpit z ich strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mylisz się!!!jutro zrobie foty i Ci przesle to zobaczysz jakie są te plakaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze jest ale kiedyś prenumerowałem pisemko "Agrochemia" duzo ciekawych i przydatnych rzeczy było na temat produkcji roslinnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samych plakatów warto sobie zamówić prenumerate.

 

I mam taki problem, zamówiłem tą prenumerate przez ten formularz z ich strony i w ten sam dzień wysłałem kase na podany nr konta, a oni mi dziś przysłali kwitek do zapłaty, hmmm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a "mowiłem" ze plakaty dobre!!zadzwon i im powiedz ze wpłaciłes pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie można poczytać za drobną opłata gazet w necie.

Powinni wydawcy o tym pomysleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrezbuje pomcy. Pisze prace inzynierska i mój promotor kazał mi zaczerpnac materiały z czasopisma "rolniczy przeglad techniczy" Dokłądnie chodzi o artykuły o nowoczesnych rozwiazaniach w produkcji sianokiszonki w belech cylindrycznych. Myslałem ze te artykuły beda na stronie gazetki, ale jednak tam sa tylko niektóre. Najgorsze ze nie wiem w którym numerze to było. te artykuły pisał mój promotor

 

Wiec mam prosbe do osób które prenumeruja to czasopiosmo zeby pomogły mi odnalesc ten artykuł. Ja prenumeruje top agrar tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bialy2005

 

mam praktycznie wszytskie nr od roku 2002 wiec jak mozesz to dowiedz sie chociaz w ktorym roku to bylo i kto jest autorem tego art to postaram sie pomoc. ja mam gorszy problem z praca magisterska bo jeszcze nie mam konkretnego tematu a jestem na zarzadzaniu w agrobiznesie jezeli ktos ma jakies pomysly na prace i gotowe materialy to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ub. r. na jesieni był taki artykuł - niestety miałem ten numer tylko pożyczony - mógł to być wrzesień lub październik, ale pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niektórym wydaje sie ze wymyslic temat pracy mag lub inż to łatwizna..............ja juz mam temat zatwierdzony ale sporo sie z tym bujałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja temat mam zatwierdzony juz od listopada, ale 2 tygodnie temu nagle zmieniła sie koncepcja sposobu pisania mojemu promotorowi Moim promotorem jest Janusz Nowak prof. AR w Lublinie. Temat to: " Ocena technologi produkcji kiszonek w belach cylindrycznych" Z tego artykułu mam zaczerpnac opisy o jakichs nowych rozwiazaniach w prasach, owijarkach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to dowiedz sie z ktorego roku jest ten art bo wlasnie przegaldalem na szybko 2006 r ale nic takiego nie znalazlem. teraz musze wyjechac ale jak wroce to zobacze jeszcze inne roczniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym bedzie ciezko ale na 100% to było w 2006 lub 2007 może w tym wrym co pisał wczesniej kolega. Bede wdzieczny jak cos znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bialy2005

przeszukalem 2006 rok i cos czuje ze art o ktorym mowisz jest w numerze lipiec-sierpien ktorego niestety nie moge znalesc nawet na str www.rpt.pl w archiwum lipiec-sierpien jest art pt zwiniety plon wiec to pewnie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec teraz prosba do innych jesli ktos ma nr RPT z lipca-sierpnia to prosze o kontakt !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez przeszukałem swoje i akurat nie mam z lipca/sierpnia:/ a moze napisz do RPT lub zadzwon zeby Ci przesłali nr archiwalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równierz przeryłem moje zbiory, ale od marca do października nie miałem prenumeraty, Eryko dobrze mówi, przecierz sprzedają numery archiwalne, zadzwoń, na pewno Ci przyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos mi potwierdzi ze w tym numerze jest to czego szukam to oczywiscie ze zamówie, ale nie chce kupowac w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wez zadzwon do nich i zapytaj w ktorym numerze bylo o tym temacie.powedza Ci napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...