Skocz do zawartości
tomekzłankowic

Czasopisma rolnicze

Rekomendowane odpowiedzi

wiec kolego możesz sprawdzic czy jest tam artykuł o zakiszaniu w balotach cylindrycznych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma o tym, tylko przegląd pras zwijających z tej tematyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może chodzi o ten przeglad nowych pras bo cos mówił promotor ze opisywał "nowe" rozwiazania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma top agrar

ja zgodnie z kierunkiem studiów zaprenumerowałem rolniczy przegląd techniczny

 

bardzo przypadł mi do gustu dodatek Profi, który pojawił się w którymś z ostatnich numerów Top agrar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od samego początku prenumeruję AGROmechanikę. I jestem bardzo zadowolony z gazetki. Sam skończyłem uczelnię rolniczą i powiem, że przynajmniej głupot nie piszą. Mam też RPT, więc mogę porównać. AGRO wychodzi trochę drożej od rolniczego, ale wiadomości wg mnie są z najwyższej półki. Wiadomo - jakość kosztuje. Poza tym rpt przychodzi do mnie tak ok. 10 dnia miesiąca, a AGROmechanika 2-3 to najpóźniej. A jak kto się lubi zachwycac plakatami, to w AGRomechanice też są - i to znacznie lepszej jakości niż w rpt, z którego zamierzam zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kupuje gazete Nowoczesne Uprawy? czy jest warta polecenia lub jakąś inną polecacie o podobnej tematyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś kupuje gazete Nowoczesne Uprawy? czy jest warta polecenia lub jakąś inną polecacie o podobnej tematyce

Ja miałem okazje czytać kilka numerów Nowoczesnej Uprawy, i tak aż bardzo to ta gazeta to mnie nie zachwyciła!! Może dlatego że wolę czytać o maszynach, niż o polu, no ale każdy ma swój gust!! Ja prenumeruje RPT, i Top Agrar + bydło. Uważam że dla gospodarstwa takie czasopismo o zróżnicowanej tematyce jest najlepsze, a dla młodych polecam RPT!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rpt juz prenumeruje teraz przydało by si etroche wiecej o uprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś kupuje gazete Nowoczesne Uprawy? czy jest warta polecenia lub jakąś inną polecacie o podobnej tematyce

Polecam mam ją od pierwszego numeru mądrze piszą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ostatnią topagre? Ooo matko... chyba już naprawdę nie mają pomysłów o czym by napisać - 15 czy więcej stron o tym co będzie na Bednarach. Za co ja płacę? za przepisywanie strony internetowej PIGMiUR? Wstyd!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cały top a co do upraw to też co roku to samo nowinki mieszczą się na jednej stronie w tej gazecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...