Skocz do zawartości
Andrzej Łapawa

Kto pomoże problem z ładowaczem czołowym

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem niewiem jak podłączyć ładowacz czołowy do urusa 5314 podłączyłem na wyjściu z pąpy trujnikiem się podpiołem przed rozdzielaczem od wywrotu przyczep lecz zeby podnieść tura musze czymać gałke od rozdzielacze jeśli ktoś wie jak to obejść to prosze o jakieś podpowiedzi bo jak juz mówiłem nie daje juz sobie rady z tym

andrzejlapawa@wp.pl

tel605466831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz nie może być bo nie ma ciśnienia tam normalnie przez rozdzielacz od przyczepy leci wolno możesz dać zawór 3 drożny tam albo szeregowo rozdzielacz tura wstawić zamiast trójnika (rozdzielacz idzie zamiast przewodu który tam był (jak coś nie pasuje niech ktoś mnie poprawi) tzn lepsze by raczej było dać ten rozdzielacz za rozdzielaczem od wywrotu (większość rozdzielaczy monoblokowych nie lubi ciśnienia na powrocie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustlik ma rację olej odpływa gałęzią przez rozdielaczwywrotu. Przy zaworze trójdrożnym dochodzi dodatkowo odprowadzenie oleju do zbiornika z rozdzielacza tura. Ale chyba najbardziej to zależy tylko od tego jak ma rozwiązane zawory maksymalne. Jeżeli rozdzielacz od tura ma swój zawór to może iść jako pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielacze powinny być podłączone szeregowo (jeden za drugim czyli przelew z pierwszego do wejścia do drugiego tak jest u mnie ) a Ty podłączyłeś równolegle i olej sobie płynie tam gdzie nie ma oporu czyli drugim rozdzielaczem przez przelew .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki za podpowiedz tylko ze podłączyłem zasilanie przed rozdzielaczem i powrót tez tak samo i zeby podnieść tura to znowu muszę czymać tą gałkę od wywrotu przyczep:):)wiec prosił bym o dokładniejszą podpowiedz gdzie i co podłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójnik jest niepotrzebny. Z pompy do rozdzielacza 1 a wyjście z 1 łączysz z wejściem do 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko są rozdzielacze które nie mogą iść jako 1 jak dostanie ciśnienie na powrocie to się weźmie i rozcieknie zaraz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...