Skocz do zawartości
luk

Ceny Środków Ochrony Roślin i Odżywek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy polećcie coś taniego na mączniaka w owsie i robaki, zaczołem uprawiać bezorkowo i na jedynym polu pojawił mi sie mączniak i tyle robactwa. Je śli można to prosiłbym w miare o szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wie ktoś może ile kosztują te środki ?

KALIF 480 EC 1L

REAKTOR 480 EC 1L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak kształtują się ceny śor w waszych regionach?

Poszło mocno w górę?

Interesuje mnie cena gurdianu, huzar, Tomigan, bumper, Lumax, Lancet i chwastox extra, gallup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dla zainteresowanych środkami ochrony roślin w dobrych cenach zapraszam na allegro lub kontakt telefoniczny 509341788 lub e-mail piotrph1989@tlen.pl

Przedsiębiorstwo Handlowe PIOTR Piotr Rawicki

 

http://allegro.pl/hu...2175231751.html

http://allegro.pl/granstar-ultra-sx-50-sg-240g-trend-0-5l-nie-chisel-i2175232098.html

Cennik: (link)

 

Mam więcej w ofercie środków ochrony roślin tylko reklamowo wystawiłem na allegro huzara i granstara ultra.

 

Preferuję sprzedaż poza systemem allegro ponieważ można opryski zakupić wtedy taniej, ponieważ do ceny nie jest doliczany 6zł+3% wartości sprzedaży np: Huzar Activ 5l bedzie kosztować 620zł+przesyłka kurier lub poczta polska

 

Chcesz wycenę pisz na ile "ha" potrzebujesz i na co(jakie zboże) i ewentualnie co(jaki oprysk)

 

Sprzedaję również nawozy dolistne i odzież ochronną przed pestycydami maski, rękawice, kombinezony (link)

 

Jeżeli jest ktoś zainteresownay innymi opryskami proszę o kontakt e-mail piotrph1989@tlen.pl lub telefonicznie 509341788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Huzar Activ i niestety dużo słyszę że sporo ludzi narzeka na słabe działanie na miotłę w zeszłym roku mam na 7 ha pszenżyta i tak myślę czy nie dokupić coś na miotłę np 5l Tolurexu i dolać albo jakiś inny środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzis mikrokomplex za 360zl 100kg. mysle ze niezle na mnie zarobili? koledzy po ile kupujecie ten mikrokomplex???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...