Skocz do zawartości
JOCELYNE88

konto dla rolników - w jakim banku?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

korzystam z działania Młody rolnik i muszę założyć konto bankowe . jakie banki polecacie? czytałam o bgż - agro konto czy wbk, ale chciałabym uzyskać jakieś informacje może od osób, które mają założone takie konta rolnicze. gdzie najkozystniej? co myślicie o BS?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi

pozdrawiam[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Bank rządzi się własnymi prawami. Wystarczy pójść i zapytać. To że ja Ci napiszę ile płacę prowizji nic Ci nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam banki spółdzielcze ponieważ są przypadki ze wszyscy sąsiedzi mogą wiedzieć ile masz pieniędzy na koncie. Polecam mbank, gdzie wszystko załatwisz przez Internet do tego stopnia że możesz nawet założyć konto w polsce z zagranicy będąc na urlopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wiele fobrych ofert banków i wiele porównywarek, jeśli planujecie jakiś grubszy kredyt to udajcie się do solidnego doradcy finansowego a napewno nie pożałujecie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak jeśli szuka jakiś ofert od banków to wpisuje albo ranking konta albo ranking lokat, czy porównanie kredytów. Na pierwszych stronach zawsze coś można znaleźć. Ale na tym tak dokładnie się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze konto dla rolników to w bankach spółdzielczych. Takie jest moje zdanie na podstawie wielu rankingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A istnieja jakies konta dla rolnikow? Takie dobrane osobiscie? Najlepiej konto w banku, w ktorym mozliwa jest opcja pożyczki bez biku i krd? Sa takie cuda?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...