Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wy mówicie że gdzieś słabo bo płacą 4 zł netto, a lubelski indykpol (specjalnie pisany małą literą ) dzisiaj podniósł z 3,55 na 3,60 netto , a więc całe 5 groszy. I co wy na to?????????????/ nóż się otwiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami nie podniosą wyżej jeśli nie zbierzecie się i nie zaczniecie naciskać - nie liczcie że z własnej nieprzymuszonej woli zrobią jakikolwiek ruch bo każdy dzień zwłoki w podwyżce to kasa dla firmy - umowy ze wskaźnikiem do wyliczania kosztów produkcji + zysk np.7% a nie wg cennika na który nie macie żadnego wpływu- dzis jest ten moment na dzialanie bo za chwilę może być za późno.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wy mówicie że gdzieś słabo bo płacą 4 zł netto, a lubelski indykpol (specjalnie pisany małą literą ) dzisiaj podniósł z 3,55 na 3,60 netto , a więc całe 5 groszy. I co wy na to?????????????/ nóż się otwiera :oops:

 

To płacą bardzo dobrze,ja bym płacił dużo mniej mając ubojnię i takie nieprzebrane stada naiwniaków do wydymania.I czemu Ci się otwiera nóż.Dla mnie mogą płacić 3.60 i 2.60 wszystko jedno,to wolny kraj, ich wola ile chcą zapłacić i moja wola za ile chcę sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...