Skocz do zawartości
zbych

Wszystko o ciągnikach Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

innego tura nie można montować na farmerze jak z sokówlki, dieler jak pytałem o farmera mówił ze tylko sokółka, a może by tak tur 4 z pol motu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile pali taki farmer podczas pracy z łšdowaczem?

 

Zależy od długoc ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej opcji na tłumik w rogu kabiny przy silniku mmz? haki cbm są rozumemi ze w standardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nowy model a byc a czy w tych obecnie produkownych z mmz d 243 są tłumiki w rogu kabiny? bo farmer ma umowe że jeszcze krótką serie może puścić z euro 1 a potem musi nowy model puścić\\\

 

 

i tu pytanie czy skożystać z okazji i kupić ostatnie farmery ze starym sorawdzonym mmz z euro 1 który to tak mało pali, czy brać 8441 która to dzięki silnikowi przystsowanemu do euro 3 z jednostkowego spalania 254g/kw spala teraz 220g/kw sory ale w taki spadek spalania ajkos nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś stare sprawdzone lub nowe niewiadome.Spadek mocy i wzrost zużycia paliwa.Tłumnik po gwarancji możesz zamontowac gdzie ci pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z tego finansowania fabrycznego farmera? korzystne to jest tak wogóle, czy korzystając z tego finansowania nie jest tak że można zapomnieć o rabatach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korzystał ktoś z tego finansowania fabrycznego farmera? korzystne to jest tak wogóle, czy korzystając z tego finansowania nie jest tak że można zapomnieć o rabatach?

nie kożystajcie z tego finansowania to jest taka lipa i raty nie ś stałe jak mówiono na początku ciągnika kosztuje 100000 zł to po spłacie wychodzi 135000 zł . Sam chciałem tak wziąść . ale w ostatniej chwili się wycofałem i teraz sie cieszę jak mówią że stopy procentowe rosna .Kupiłem sobie zamiast fARMERA mf 6150 95 KM I NARAZIE JESTEM ZADOWOLONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje że zwykły kredyt w banku tak samo wyjdzie jak ten fabryczny farmera wiec p oco wogóle zwracać głowe takimi głupotami jak ten kredyt fabryczny czyżby szukali frajerów zeby ktoś sie łapnoł na taki kredyt, mam nadzieje że firma nei myśli w ten sposób również o swoich ciągnikach

 

ps. Czy ktoś na ppr ma farmerka z jd? czy te ciągniki poza silniakmni różnią sie czymś o dtych z mmz>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.agromash.com.ua - jest tu coś ciekawego o farmerze. Z tego co zrozumiałem farmer jest tak naprawdę projektem ukraińskich a nie polskich konstruktorów! Może tak naprawdę Farmer jest firmą ukraińską, a w Polsce jest tylko montaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt w sokółce chyba dużo wcześniej montowali właściwie to samo co mtz a dopiero potem na podzespołąch carraro, a tak wogóle to jak uważacie jaki model farmera jest najbardziej udany, bo chyba te 100km to nienajlepiej wyszły i do tego nie ma rewersa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chochlik ja mam z mmz ale to co wiem napewno to oprócz silników to jeszcze pompy hydr mają inne ten z jd ma polską a ten z mmz od wschodnich sąsiadów, pneumatyka również jest inna i ma wyjście nie jedno a trzy czyli do przyczep np samochodowych, nie ma tego łącznika pomiędzy silnikiem a skrzynią dzięki czemu jest krutszy i lżejszy

Strasznie długo kombinujesz z tym ciągnikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korzystał ktoś z tego finansowania fabrycznego farmera? korzystne to jest tak wogóle, czy korzystając z tego finansowania nie jest tak że można zapomnieć o rabatach?

nie kożystajcie z tego finansowania to jest taka lipa i raty nie ś stałe jak mówiono na początku ciągnika kosztuje 100000 zł to po spłacie wychodzi 135000 zł . Sam chciałem tak wziąść . ale w ostatniej chwili się wycofałem i teraz sie cieszę jak mówią że stopy procentowe rosna .Kupiłem sobie zamiast fARMERA mf 6150 95 KM I NARAZIE JESTEM ZADOWOLONY

 

Kiedy dowiedywałeś się o ten kredyt fabryczny? Rozmawialem dzisaj z dielerem, bo akurat przyjechał z farmerkiem na lawecie na targ i teraz ten kredyt fabryczny jest na 3% w skali roku rozłożony na 7 lat przy wpłacie 20%, nie wyliczał mi wysokości raty ale napewno będzie niższa jak wcześniej gdy to było 1,29% miesięcznie,kwestia tylko czy te oprocentowanie jest zmienne i co będzie za kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które są lepsze farmery z silnikami JD czy MMZ i które mniej palą? Bo chcę kupic cos do ładowacza czołowego a zachodnie ciagniki są za drogie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które farmery są lepsze te z silnikiem JD czy MMZ? bo chce cos kupic do ładowacza czołowego zeby podnosic sianokiszonke a zachodnie cagniki sa drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korzystał ktoś z tego finansowania fabrycznego farmera? korzystne to jest tak wogóle, czy korzystając z tego finansowania nie jest tak że można zapomnieć o rabatach?

nie kożystajcie z tego finansowania to jest taka lipa i raty nie ś stałe jak mówiono na początku ciągnika kosztuje 100000 zł to po spłacie wychodzi 135000 zł . Sam chciałem tak wziąść . ale w ostatniej chwili się wycofałem i teraz sie cieszę jak mówią że stopy procentowe rosna .Kupiłem sobie zamiast fARMERA mf 6150 95 KM I NARAZIE JESTEM ZADOWOLONY

 

Kiedy dowiedywałeś się o ten kredyt fabryczny? Rozmawialem dzisaj z dielerem, bo akurat przyjechał z farmerkiem na lawecie na targ i teraz ten kredyt fabryczny jest na 3% w skali roku rozłożony na 7 lat przy wpłacie 20%, nie wyliczał mi wysokości raty ale napewno będzie niższa jak wcześniej gdy to było 1,29% miesięcznie,kwestia tylko czy te oprocentowanie jest zmienne i co będzie za kilka lat

To oprocentowanie jest na bank zmienne bo kredyt idzie przez banka a żaden bank nie pujdzie na stałe oprocentowanie ( oni mówia że niechcą wrazie zmniejszenia stup aby klijent płacił więcej ) ale jak wiadomo stpy procentowe cały czas idą w gurę . Po mo jemu jeżeli by tego kredytu udzielał producent mogło by to byc na stały procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj posty w temacie NH. Ogólnie model TD odradzają - rozwiązania techniczne przeniesienia napędu rodem z Ursusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj posty w temacie NH. Ogólnie model TD odradzają - rozwiązania techniczne przeniesienia napędu rodem z Ursusa.

 

Dzieki a myslałem ze bedzie lepszy od naszego Farmera a nie wiesz kiedy wchodzi i za ile F3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wIECIE MOZE KIEDY WEJDZIE NA RYNEK NOWY F3?????????

 

I ile bedą za niego Wołać???????

 

f3? ten z silnikiem d245 82km? chyba ze 6 tyś droższy od tego najtańszego czyli około 113 tyś

 

Panowie dajcie sobie spokój z tymi farmerami z silnikami jd itd, bez urazy do właścicieli bo może i złe nie są te ciągniki ale mamy taki niski kurs euro że za 120 tyś można kupić df agrofarma lub same explorera, kubotę lub z dobrym wiatrem jd 5620, co innego gdy euro stało po 4zł wtedy te ciągniki zachodnich marek było średnio o 20 tyś droższe niż obecnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...