Skocz do zawartości
jareckipiasta

JAK KUPIĆ JOHN DEERE

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Na co zwracać uwagę kupując używanego jelonka

 

zamierzam kupić 6310 z 99 roku z turem z Francji

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia jak kupować używany John Deere

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w życiu bym nie kupił ciągnika lub auta z Francji....

Fakt że u nas handlarz go wypastuje,wyczyści ale na jakiego grzyba mi ciągnik w którym od nowości nie były zmieniane oleje i płyn chłodniczy.... Właśnie dlatego ceny są dość atrakcyjne bo to są padliny Przejrzyj ogłoszenia a zobaczysz że nawet oferując sprzęt na internecie jest zasyfiały jakby dopiero co z pola zjechał... Tak że radzę się zastanowić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten okazał sie dziwny spod misi olejowej uciekał olej nawet dokręciliśmy wytarłem zrobiłem dwa kółka i znowu mokro!!! widać że misa olejowa była kilka razy odkręcana była zniszczona sprzedawca powiedział że to zrobią ale..... nie ryzykowałem a zresztą z tą Francja to na tym przykładzie prawda w dwóch miejscach uderzona kabina jakby dachował ha haha i nie tylko długo by pisać szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz rację z tą Francją @mapawlak12345 ,zależy od właściciela czy dba o sprzęt.Ja mam z Francji jonego i przyznam ,że tak zadbanego ciągnika mało spotkać.Są opinie ,że maszyny z Francji są w lepszym stanie tech. bo nimi pracują sami Francuzi a w Niemczech Polacy i reszta zbieraniny ze wschodu, a wiadomo,że czyjego to mało kto szanuje zwłaszcza najemnik.

 

 

ps. jareckipiasta - miski bez powodu się nie odkręca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...