Skocz do zawartości
barszcz17

Oszukani przez PMB Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie z odsetkami są już 250 tyś... ale na szczęście założyłem sprawę w sądzie na tydzień przed złożeniem przez PMB wniosku o upadłość...

 

Niech tutaj piszą Ci którym PMB jest winne pieniądze. Trzeba działać wspólnie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem ja wpłynie to ze byłeś szybszy - oby było lepiej - to dla nas cenna nauka - więc chętnie przyglądam się sprawie - spotkać to może każdego producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja kilka lat temu sprzedałem bydło do "Agros"Koszalin.W piątek kupili a w poniedziałek ogłosili upadłość.To pieniądze odzyskałem dopiero po ok.1,5 roku gdy syndyk sprzedał zakład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tu czy Ktoś z Was handlował z firmą TOROS lub coś o niej wie.Firma zajmuje się skupem bydła ,czy są wiarygodni.Ta firma jest z miejscowości Krzyworzeka gmina Mokrsko powiat Wieluń pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tu czy Ktoś z Was handlował z firmą TOROS lub coś o niej wie.Firma zajmuje się skupem bydła ,czy są wiarygodni.Ta firma jest z miejscowości Krzyworzeka gmina Mokrsko powiat Wieluń pozdrawiam.

 

Witam maja, handlowałem w tym roku z tą firmą, w październiku sprzedałem bydło i do dzisiaj mi nie zapłacili. Przysłali pismo, że zapłacą, ale dopiero jak będą mieć. Nie polecam tej firmy!!! Nie odbierają telefonów, nie chcą rozmawiać i zachowują się skandalicznie, bo wystarczyłoby pogadać, a w tej firmie każdy co innego gada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....wa jak widze takich pseudo biznesmenów to mnie h... szczela zjawiają sie targują kosza na procentach a na końcu chcą ka kreche towar dostać, kiedyś tak gościa zje....łem że mało co w klamke niedostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co gorsza coraz częściej się to zdarza mnie już jedna rzeźnia a teraz kolejna miga sie od płacenia ale już sie nauczyłem ze niema co czekać i oddałem sprawę firmie windykacyjnej tylko ze oni tez sobie sporo liczą za odzyskanie kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich, żeby nie współpracowali z firmą Toros! 24.10.2011r. odstawiłem bydło i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wszystkich należnych mi pieniędzy. Dostałem tylko część i to w kilku ratach. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem a jeśli już ktoś raczy oDebra1ć telefon to słyszymy stertę bzdur i obietnic, których i tak nie dotrzymują. Skandalem jest, żeby człowiek musiał wykłócać się o to co mu się należy za ciężką pracę! Nie dajcie się oszukać! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...