Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brak opcji edycji swoich postów i brak możliwości podpisów.

 

Druga sprawa takie coś jak Ankiety. Zwykły użytkownik nie może zrobić ankiety.

Nie wiem czy moderator posiada takową opcje, ale nie wpadł jeszcze na taki pomysł by ją założyć

 

lol.gif pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator moze zakładać ankiety, ale czy ktoś go oto prosi?

Nie, a wystrarczy tylko wysłać PW do moderatora danego działu, z tekstem, że chce się założyć temat i żeby moderator dołożył w nim ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja ankiety:

 

Nie biorąc pod uwagę kosztów zakupu zdecydował bym się na zakup ciągnika marki:

 

- Ursus

- Zetor

- Farmer

- Pronar

- Fendt

- John Deere

- MTZ

- Valtra

- Massey Ferguson

- New Holland

- Claas

- McCormick

- Kubota

- Lamborghini

- Same

- Deutz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawde nie mozna jakoś przywrucic stare forum ppr???????????i mam taki problem jak wchodze na jakis temat to posty pojawiaja sie od najnowszego jak zminic aby pojawialy sie od najstarszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie się postów od najnowszego jest preferowana przez zdecydowaną większość użytkowników, w szczególności przez użytkownikó biorących aktywny udział w dyskusji (jest to po prostu wtedy o wiele wygodniejsze) - dlatego jest to rozwiązanie domyślne dla forum.

Jeśli chce pan przeczytać sobie archiwalne posty w którymś z wątków od najstarszego - na dole strony jest możliwość zmiany ustawienia domyślnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy skrypt phpBB umożliwia opcję wyboru sposoby wyświetlania postów w profilu użytkownika? Sądzę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie.

 

Co do tej opcji edycji, możesz jako Administrator ustawić, żeby dany użytkownik mógł edytować swoje posty? (Wiem, że jest taka opcja w tym skrypcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy skrypt phpBB umożliwia opcję wyboru sposoby wyświetlania postów w profilu użytkownika? Sądzę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie

 

Nie ma takiej możliwości, wymagałoby to sporych zmian w engine forum.

 

Co do tej opcji edycji, możesz jako Administrator ustawić, żeby dany użytkownik mógł edytować swoje posty? (Wiem, że jest taka opcja w tym skrypcie)

 

Ze względu na pewne wydarzenia (a konkretnie oczerniające wiadomości postowane przez pewną osobę) wolimy nie udostępniać tej możliwości, dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągnąć konsekwencje wobec osoby naruszającej na forum prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w vBulletin jak jest opcja edit włączona to można edytować post przez 24 godziny od jego napisania, może by sie dało tutaj zrobić ze po napisaniu postu zmieniać jego treść dało sie przez np. 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się tutaj tego zrobić bez znaczących przeróbek jądra forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nasze forum bardzo podoba się i Niechciał bym, aby było cos w nim zmieniane (wrodzony konserwatyzm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japka powróciła ciesząc się, że i możliwość wysyłania pmków wróciła i w końcu mogłam zmienić avatar dziękuję za to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mnie od poczatku troszke dziwią obyczaje i ustawienia tego forum. Jako admin mozna udostepnic nawet kolory nikow dla uzytkownikow, nie mowiąc o tak prostej sprawie jak edytowanie wlasnych postow... I jakos malo kolorowe to forum... nie wiem jakos sie przyzwyczailam do mojego podstawowych kolorow milobyloby uzywac:) ale nic to ja tylko sobie czytam i czasem wtrące swoje 3 grosze

 

Pozdrawiam

Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego edycja postów jest wyłączona wyjaśniłem w jednym z poprzednich postów. Nasze forum ma być przede wszystkim miejscem merytorycznej wymiany doświadczeń i poglądów, dlatego zależy nam na wwygodnej do czytania i stonowanej kolorystyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa to poprawianie błędów, wszyscy sie muszą pilnować. Wiadomo ze jak ktoś poprawi na czerwono to jest to trochę krępujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Moderator ma opcję edycji postów, więc błędy może poprawić dla odpowiedniego napiętnowania błądzących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądze aby napiętnowywanie błądzących było dobrym sposobem. każdy może się pomylić w pisowni a poza tym mylić sie jest rzeczą ludzką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadając się publicznie wypada zadbać o poprawność językową, a jeśli ktoś ma z tym problem - istnieją słowniki ortograficzne, także online.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadając się publicznie wypada zadbać o poprawność językową, a jeśli ktoś ma z tym problem - istnieją słowniki ortograficzne, także online.

 

Pozdrawiam

większość forum jakie odwiedzałem ma edycje wypowiedzi, no ale nie ma to nie ma ....

 

 

 

 

trzy błędy ort. BAN :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Albo: Pomylić się, to pomylić raz, czy dwa można, ale nie jak ktoś cały czas pisze dany wyraz z tym samym błędem, mimo, że jest poprawiany?

 

Pozatym, skoro nie chcecie, żebym poprawiał wasze błędy ortograficzne, to mogę tego nie robić, tylko nie miejcie później do mnie pretensji, że gdzieś publicznie będziecie popełniać błędy, w szczególności na jakiś ważnych pismach. Ponieważ po krótkim czasie po czytaniu takich postów zaczniecie również popełniać błędy.

 

Pozatym polecam stronę akcji Bykom-Stop

 

Jeszcze jedno zanim ktoś znowu wyjedzie z jakimiś oskarżeniami: jak pewnie wielu z was zauważyło (w szczególności osoby często odwiedzające forum oraz autorzy danych postów), że znika "pole cytowane" z danej wypowiedzi. Usuwam je, jeśli wypowiedź, w którym znajduje się "pole cytowane" znajduje się wprost nad/pod (w zależności od sposobu wyświetlania) postem cytowanym. Z dwóch powodów:

Po pierwsze uniknąć w ten sposób zagnieżdżania się "pól cytowanych" w poście. Ktoś może pamięta jeszcze temat, gdzie dwie osoby praktycznie ze sobą rozmawiały na forum (można by to już nazwać czatowaniem) używając przycisku Cytuj co powodowało straszny bałagan na forum.

Po drugie skoro odnosimy się do ostatniego posta w danym temacie, no to wiadomo na jaki temat się wypowiadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą jakieś rangi na tym forum i obrazki do nich,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadając się publicznie wypada zadbać o poprawność językową, a jeśli ktoś ma z tym problem - istnieją słowniki ortograficzne, także online.

 

Pozdrawiam

forum jest po to by się wypowiadać, a jeżeli wszyscy zaczną się czepiać orografii to ludzie przestana pisać bojąć się o swoją ortografię. słowniki? nie no, bajer. chcęc napisać zdanie, szukać wyrazów w słowniku, a co jeżeli przedstawi zaświadczeni z poradni? to będzie uwzględnione czy też ma zaglądać do słowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadając się publicznie wypada zadbać o poprawność językową, a jeśli ktoś ma z tym problem - istnieją słowniki ortograficzne, także online.

 

Pozdrawiam

forum jest po to by się wypowiadać, a jeżeli wszyscy zaczną się czepiać orografii to ludzie przestana pisać bojąć się o swoją ortografię. słowniki? nie no, bajer. chcęc napisać zdanie, szukać wyrazów w słowniku, a co jeżeli przedstawi zaświadczeni z poradni? to będzie uwzględnione czy też ma zaglądać do słowników?

 

Brawo Albo na moderatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc jestem tu nowy , ale czy naprawdę wam odpowiada układ forum że ostatni post jest u góry , nie spotkałem się nigdy z takim układem chyba uciążliwe jest czytanie od dołu do góry , bo czytanie od góry przy takim układzie jest trochę bez sensu , przecież każdy post wynika z poprzedniego. W dodatku po wysłaniu posta gdy pojawia się zobacz swój post po kliknięciu trafiam na początek tematu a nie na swój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choc jestem tu nowy , ale czy naprawdę wam odpowiada układ forum że ostatni post jest u góry , nie spotkałem się nigdy z takim układem chyba uciążliwe jest czytanie od dołu do góry , bo czytanie od góry przy takim układzie jest trochę bez sensu , przecież każdy post wynika z poprzedniego. W dodatku po wysłaniu posta gdy pojawia się zobacz swój post po kliknięciu trafiam na początek tematu a nie na swój post.

 

Tak odpowiada (to nasze motto my jesteśmy inni niż wszyscy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadając się publicznie wypada zadbać o poprawność językową, a jeśli ktoś ma z tym problem - istnieją słowniki ortograficzne, także online.

 

Pozdrawiam

forum jest po to by się wypowiadać, a jeżeli wszyscy zaczną się czepiać orografii to ludzie przestana pisać bojąć się o swoją ortografię. słowniki? nie no, bajer. chcęc napisać zdanie, szukać wyrazów w słowniku, a co jeżeli przedstawi zaświadczeni z poradni? to będzie uwzględnione czy też ma zaglądać do słowników?

 

Popieram Albo

jawna dyskryminacja (a przecie polska to tolerancyjny kraj)

Juz to wczsniej pisałem to jak wytykać daltoniście nierozrózniani kolorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...