Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę teraz kupić rozsiewacz do nawozów, przymierzam się do Amazone pojemność przynajmniej jeden BIGBAG i zastanawiam się czy warto dopłacać do ZAU, czym one się w zasadzie różnią(poza wyglądem oczywiście).

 

Nie miałem wcześniej do czynienia z rozsiewaczami zawieszanymi więc proszę o rady, czym się kierować przy wyborze rozsiewacza.

 

Czy opłaca się brać tarcze do wysiewu granicznego?

 

I jeszcze mam pytanie, jak uważacie, czy taka kilku-kilkunastoletnia siewka Amazone, Kuhn czy też Sulky będzie mi się lepiej sprawowała niż nowa marki Promar, Akpil czy też Brzeg(chociaż ten ze względu na cenę raczej odpada).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę teraz kupić rozsiewacz do nawozów, przymierzam się do Amazone pojemność przynajmniej jeden BIGBAG i zastanawiam się czy warto dopłacać do ZAU, czym one się w zasadzie różnią(poza wyglądem oczywiście).

 

Nie miałem wcześniej do czynienia z rozsiewaczami zawieszanymi więc proszę o rady, czym się kierować przy wyborze rozsiewacza.

 

Czy opłaca się brać tarcze do wysiewu granicznego?

 

I jeszcze mam pytanie, jak uważacie, czy taka kilku-kilkunastoletnia siewka Amazone, Kuhn czy też Sulky będzie mi się lepiej sprawowała niż nowa marki Promar, Akpil czy też Brzeg(chociaż ten ze względu na cenę raczej odpada).

 

Pozdrawiam

 

Czy nikt na prawdę nie jest w stanie mi podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zau 1501 fajna maszynka sieje równo. ZAF zawsze młodszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku mam nowego akpila i jestem z niego bardzo zadowolony. sieja rowno. polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKPIL kosztuje około 6 tysięcy, ciekawe jak będzie z jego żywotnością... ale to się okaże z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...