Skocz do zawartości
jacek janczak

JLE ZA REMONT SILNIKA ROBOCIZNA

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM jakie ceny robocizny za remont silnika biorom u was mechanicy C-330 C-360 T-25 MF-3512 MF -5714 C-385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za robocizne biore do C-330 ---300 zł za remont a u C-360 ---500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku za remont c 330 za samą robocizne zapłaciłem 700zł są moze tansi, ale nie polecam, ciapek pali na dotyk, żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja za robocizne biore do C-330 ---300 zł za remont a u C-360 ---500 zł.

Ceń się chłopie jak masz fart w rękach. Pewnie dojedziesz, rozbierzesz, powiesz co kupić, wrócisz do domu, znowu pojedziesz, złożysz, uruchomisz - i się okazuje, że za godzinę roboty wyjdzie Ci 10 zł. Dobrze jak nie wyciągasz silnika na zewnątrz tylko zmieniasz bebechy- a jak musisz go wyjąć?.

W warsztacie za remont silnika, jak go zawieziesz zapłacisz patola i sam musisz go zdjąć, przywieźć i wsadzić. No chyba że jesteś dobrą duszą - ale tego i tak nie docenią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas mechanik sobnie życzy plus minus 70 zł za godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sporo, ale 5 dych to uczciwa zapłata dla mechanika. Zresztą najczęściej i tak się umawia za robotę, bo jak by chciał na godziny to robili by do "emerytury" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze 50zł to według mnie troche jeszcze dużo, rolnika powinno być stać na mechanika a wyobraź sobie teraz remont skrzyni w jakimś więkjszym ciągniku za części zabulisz w h...j a mechanik cie dobije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsarz mam mechanika co ci remont zrobi za 1l smirnofa.......Pasuje?Dasz mu pożreć i popić i remont praktycznie za free ci zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To go szanuj. Ja miałem znajomego który lubiał grzebać w maszynach i umiał to robić ale niedoceniałem tego , dwa lata temu zmarł i zaczołem jeździć z grubszymi sprawami do mechanika i teraz dopiero zobaczyłem ile dobrej i taniej roboty tamten odwalał pomagałi praktycznie za friko ja mu pokosiłem popresowałem kawe żeśmy wypili i bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie docenia Pijaka mechanika; tylko jest dobry kiedy potrzebny ,a potem spadaj .Młodzi mechanicy majom wiedze a zero praktyki i ceniom sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kapitalny remont silnika w C-360 (3-4 dni roboty w 2 osoby), razem z wożeniem do szlifierza, robotą głowic, wszystko, od a do z - 800 zł za robotę i koszty paliwa, demontaż i montaż silnika. Jeden warunek - nie robię na powierzonych częściach, tylko na swoich sprawdzonych. Ze starych mechaników nikogo już prawie nie ma, wódka robi swoje. Młodzi się do naprawy traktorów i kombajnów nie garną. Do tych nowszych - trzeba mieć troche wiedzy i pojęcia o mechanice. Ja z wykształcenia jestem informatykiem i podłączenie do komputera w aucie czy ciągniku do dla mnie bułka z masłem i zastanawiam się, czy nie zmienić branży, w której pracuję. Widzę, że za byle g.... kasują rolników, aż żal patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jahooo i dobrze robisz ze nie kładziesz czenści kupionych przez rolnika każdy chce jak najtaniej i dobrze ,dobrze mozna pogodzić ale

tanio i dobrze zrobić sie nieda. Poprawki mogom małe być JA znam ludzi któzy majom kase lecz taniego mechanika znajdom zrobi tak jak gospodarz kaze lecz zaras rozwala się .Stwierdzenie gospodarza ze PAN MECH zle zrobił Wniosek taki nie załowac GOSPODARZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...