Skocz do zawartości
Starbuck

Opinia na temat firmy SANO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym prosić Was o opinię na temat firmy SANO.Opiekuję się stadem krów mlecznych i od jakiegoś czasu atakują mnie przedstawiciele tej firmy.Ale ja mam mieszane odczucia,bo wiem,że SANO zakupiło najlepsze stado krów mlecznych w Polsce ( RSP Lubiń) i w ciągu roku je zmarnowało!Nie prowadzą już nawet kontroli użytkowości mlecznej. Dla mnie to jakaś porażka!!!! Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do krów to nie wiem ale do bydła opasowego cielaków i trzody mają dobre produkty sam stosuje, ale większość bardzo drogich. A co niektórych wypowiedzi np w dziale pasze temat"sano" uważam za nietrafione w wręcz oszczercze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oszczercze.

Produkty mają dobrej jakości -tak na tym forum pisano wielokrotnie.

TYLKO

No właśnie, sposób w jaki je promują ( negując wszystkie inne i chwaląc swoje jako NAJLEPSZE), cena czyni tą firmę słabo konkurencyjną[/b]. Jak masz tyle kasy by kupować produkty o 10-15% droższe to Twój wybór, WOLNY KRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sano zależy na kogo traficie u mnie akurat w porządku gość pracuje nic nachalnie. A co do ich cen to różnie w pobliżu mam 3 dilerów ich produktów jeden potrafi o 20 gr się kłócić, zależy jaką sobie marżę narzucą. Ja akurat z sąsiadem biorę bezpośrednio z firmy Protamino Premium może nieduże ilości ale zawsze coś się uciuła, może ciut taniej niż u okolicznych sprzedawców ale o termin płatności chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...