Skocz do zawartości
calibra25

Overum czy Kverneland ? Jaki pług wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko bo nie jestem trochę w temacie,jaka opinie mają pługi Overum? Mam okazję kupić za 20 tysięcy używanego Overuma 2000 rok, stan bardzo dobry, zabezpieczenia hydrauliczne, oczywiście jest to pług obracalny czteroskibowy do ciągnika 120KM. Za te pieniądze raczej nie kupie Kvernelanda z tego roku, w takim stanie, no i na pewno nie na zabezpieczeniach non stop. Czekam na Wasze komentarze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Overuma ... dość przyzwoicie kładzie skibę . Przed kupnem przejrzyj odkładnice i piersi czy nie nadają się do wymiany bo koszt jest raczej niemały a zamienniki są do dooopy (miękkie po 2 sezonach do wymiany) ... jakiego konia chcesz do tego zaprzęgnąć bo pług do lekkich nie należy tym bardziej że jest na zabezpieczeniu Non stop...

A i jeszcze sprawdź szczelność tłoków na zabezpieczeniu albo czy nie są już na stałe przyspawane ( handlarze tak robią jeśli tłok się już zużył )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje ktoś overuma na wąskich i długich odkładniach xl? jak się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko bo nie jestem trochę w temacie,jaka opinie mają pługi Overum? Mam okazję kupić za 20 tysięcy używanego Overuma 2000 rok, stan bardzo dobry, zabezpieczenia hydrauliczne, oczywiście jest to pług obracalny czteroskibowy do ciągnika 120KM. Za te pieniądze raczej nie kupie Kvernelanda z tego roku, w takim stanie, no i na pewno nie na zabezpieczeniach non stop. Czekam na Wasze komentarze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pługach overum 4 skibowych z pakomatem nie wytrzymuje rama zrywa śruby i miażdzy ramę gdyż ma błąd fabryczny gdyż nie tulejowali otworów w ramie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...