Skocz do zawartości
pestek6

olej paszowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;)Moje pytanie dotyczy oleju paszowego dodawanego do paszy,takiego jak robią koncentrat energetyczny.Czy ktoś sam sobie miesza taki olej,jaki ile na 1 tone paszy i po ile za litr kupuje??Z góry dziękuję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja używam oleju sojowego lub rybnego (jak jest dostępny) jak potrzebujesz to jest firma Agsol Pacanów mają sojowy i rybny i dowożą mniejsze ilości a o wartości energetycznej olejów piszą na swojej stronie numer tel 41 376 52 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bit

Jak jesteś przedstawicielem Agsolu to po prostu napisz co masz i za ile.

Nie słyszałem by dla krów ktoś dodawał tran. Olej sojowy lub słonecznikowy tak. Tylko czy jak robi pestek 6 sam paszę da rady to prawidłowo wymieszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile płacisz Bit za ten olej?Ja będę mieszał ze śrutą sojową,mam mieszalnik wiec nie problem tego namieszać;)Mnie by interesowało kilka tys. litrów rocznie w zależnosci ile do tony paszy się daje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich proporcjach można dodawać oleju rzepakowego lub sojowego do paszy robionej we wlasnym gospodarstwie do opasów. Może jakieś propozycje mieszanki na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakich proporcjach można dodawać oleju rzepakowego lub sojowego do paszy robionej we wlasnym gospodarstwie do opasów. Może jakieś propozycje mieszanki na pw.

Po co olej? podrażasz tylko paszę niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...