Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolega Leonis ma racje Kolego Jajcarku nie podbijamy tak szybko cen bez wariacji sam wiesz ze u was tych cen jeszcze nie ma i nie ma na co sie zloscic teraz najgorzej maja skoczkowie to oni musza placic najwiecej aby dostac towar bo dla nich teraz nie ma a do 40 moze dojdziemy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kacper

Wysłany: Nie Sie 19 17:46 GMT 2012 Temat postu:

Na poniedziałek 1A- 0,36, a pasza cały czas do góry.

dokładnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie 55 gr ? A juz sie balem

 

Weź poranne lekarstwa albo zgłoś do siostry, bo znów masz cenową paranoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 20sierpnia cenki wyglądają tak:

0-48gr.

S-41gr.

1a-35gr.

1b-31gr.

2a-28gr.

2b-22gr.

Podane ceny dotyczą ilości tirowych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ! Ja mam pytanko odnośnie ceny pasz . Płace 1230 zł za tone paszy na trzeci okres nieśności !!! Czy u Was tez tak wysoko ?? Pozdrawiam ps.jaja po podwyżce; 1A-0.32-0.34 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ferma07 wszędzie takie ceny pasz. Tylko że większość sprzedaje 1A po 0,36 a nawet 37, nie mówiąc o XL- 0,48 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy ! Ja mam pytanko odnośnie ceny pasz . Płace 1230 zł za tone paszy na trzeci okres nieśności !!! Czy u Was tez tak wysoko ?? Pozdrawiam ps.jaja po podwyżce; 1A-0.32-0.34 itd.

 

jakie masz w tej paszy białko energie kwas linoleinowy oraz poziom aminokwasowy (DL-Metionina) to ci powiem czy tanio czy drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za DJ2 płace teraz 1145 N czyli z tego co widze dość tanio .A wystarczyło by znowu dopuścić do użycia tz uzdatniacz glebowy [którego i tak niektórzy urzywają ] który przez wiele lat był ok a nagle stał się be i cena od razu by była lepsza drugi czynnik zboże zobaczcie kto je wykupuje nasi zachodni sąsiedzi a potem nam je sprzedadzą za wyższą cene bo ze wschodu nam raczej cło nie pozwoli sprowadzić choć podobno mają pod dostatkiem jeszcze z zeszlego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kujawiaczek jakie masz zużycie oraz średnią wielkość jaja na tej paszy - kury nie oszukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego liczy sie białko strawne z jakich surowców jest pasza zrobiona, ogólne białko mogą sobie pisać i 19% tylko ono będzie na taśmach od gnoju.

Trochę robi się tej paszy to mogę coś nie coś powiedzieć

- ach żywienie to długi temat.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kacperku ! Ja wiem że nie będziemy sobie jako chodowcy zaniżać cen ,ale proszę Cie pisanie że większośc sprzedaje 1A po 0.36-0.37 jest lekką przesadą ??Chyba ilości śladowe typu 5 skrzynek... Bo u mnie 0.32 netto i szału nie ma , zejscie normalne. Owszem jest coraz więcej telefonów ale na duży hurt, bynajmniej na naszym terenie takich cen jeszcze nie ma... a jak w innych rejonach ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ferma07 dziś w Wielkopolsce na kilku fermach najtańsza 1A-0,35,sprawdzałem i jeszcze jej brak, ale nikt nikomu nie zabroni sprzedawać po ile chce, tylko trzeba kontrolować koszty pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...