Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

posłuchaj małolacie .....

...dosypujesz mi ciągle soli do potrawy, ze to ty ciągle szukasz dziury w całym, jak nie w treści "do której trudno sie przyczepić", to do literówek, bo upierdliwym być trzeba za wszelka cenę ...przyczynę zawsze sie znajdzie, czyż nie?, a wystarczy milczeć samemu i nie prowokować dyskusji, ale ty raczej takiej wstrzemięźliwości nie wytrzymasz długo ..

 

czepiasz się wszystkich buraku to jeżdżę po tobie i tyle, myślisz że tylko ty umiesz zamieścić foto na forum?? Przyzwyczaj się albo zmień nick frajerze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie pies na klatce schodowej który mnie wyprzedził byłbym twoim ojcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43abd038ed796e950e1abdb.gif

 

gdyby ten pies mnie nie wyprzedził na tej plaży to bym cię olał gnojku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj coś od siebie a nie tylko modyfikujesz czyjeś wpisy, buraczku

Ale co? Nie ma co się spodziewać że taki prostak nagle zacznie być kreatywny i napisze coś od siebie. Znam wielu hodowców i żaden nie jest takim prostakiem, chyba że i ty liżesz dup... swoim odbiorcom a tu na forum wylewasz swoje żale ale to dodatkowo świadczy że jesteś sprzedajną...(dopowiedz sobie a jak to za trudne dla ciebie to napiszę ci na priv bo tu nie wypada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jak dobrze że człowiek od tych paparazzi jest nie uzależniony

 

nie mądrzyj się tylko do książki, nieuzależniony piszemy razem głupku bez szkoły.

ps. ty nie jesteś w dołku tylko w czarnej dup... z edukacją

 

oj ty błaźnie polonisto po sześciu klasach proponuję ci się pouczyć języka polskiego..

" nieuzalezniony"

ps.

nieuzależniony..... jaka to jest część mowy, jak piszemy z tą częścią mowy, razem czy oddzielnie analfabeto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie jest CO ROBI KONTROLA WETERYNARYJNA w temacie jaja z poza Unii ?????? Może koledzy podzwońmy każdy do swoich najbliższych powiatowych ,co by du...y ruszyli i sprawdzili najbliższe przetwórnie, pakowalnie itp Pozdrawiam !

 

Na posiedzeniu w dn. 4 grudnia 2012 r. Stały Komitet Komisji Europejskiej ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt zagłosował pozytywnie nad projektem rozporządzenia dotyczącego zezwolenia na import ukraińskiego drobiu i jaj do UE - podaje FAMMU/FAPA.

Negocjacje w tej sprawie rozpoczęły się już w 2008 r., a unijne inspekcje ukraińskich zakładów drobiarskich były Przeprowadzane od 2009 r.

 

Po zakończeniu procedur formalnych dopuszczających do eksportu, pierwsze dostawy drobiu i proszku jajecznego z Ukrainy do UE powinny rozpocząć się w kwietniu 2013 r.

- i ot mamy

 

Ktoś się nauczył kopiować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie jest CO ROBI KONTROLA WETERYNARYJNA w temacie jaja z poza Unii ?????? Może koledzy podzwońmy każdy do swoich najbliższych powiatowych ,co by du...y ruszyli i sprawdzili najbliższe przetwórnie, pakowalnie itp Pozdrawiam !

 

Na posiedzeniu w dn. 4 grudnia 2012 r. Stały Komitet Komisji Europejskiej ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt zagłosował pozytywnie nad projektem rozporządzenia dotyczącego zezwolenia na import ukraińskiego drobiu i jaj do UE - podaje FAMMU/FAPA.

Negocjacje w tej sprawie rozpoczęły się już w 2008 r., a unijne inspekcje ukraińskich zakładów drobiarskich były Przeprowadzane od 2009 r.

 

Po zakończeniu procedur formalnych dopuszczających do eksportu, pierwsze dostawy drobiu i proszku jajecznego z Ukrainy do UE powinny rozpocząć się w kwietniu 2013 r.

- i ot mamy

 

Ktoś się nauczył kopiować...

 

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ue-zezwolila-na-import-drobiu-i-jaj-z-ukrainy,80198.html

 

- czy nie lepiej jest od razu czytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bolec , ale wstyd

- kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada

 

ty debilu nie z przymiotnikami (czyli jedna z częćci mowy jak to pięknie nazwałeś) w stopniu równym piszemy razem(wiesz o co kaman?)

http://www.sjp.pl

 

google to nie wszystko, naczytałeś się głupot a teraz próbujesz zainteresować innych. Nie jest ważne co wyczytasz, ważne ile zrozumiesz i ile pozostanie w głowie, a patrząc na twoje wpisy to w głowie piach a w pizd... patataj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ty błaźnie polonisto po sześciu klasach proponuję ci się pouczyć języka polskiego..

 

nie mierz innych swoją miarą ale tak czy inaczej gratuluję sześciu klas bo czytając twoje wpisy dawałem ci co najwyżej trzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź synu spać przecie rano trzeba wstać, zmów zdrowaśkę za mnie - alleluja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie dyskutujesz ? A przecież taki pewny byłeś swego...

Zmień nick, będziesz miał z bani a na razie idź wytrzyj łezki i przytul się do swojej pani.

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że na foto jest dawca mózgu który ci przeszczepili. Nie chcę cię martwić ale to coś nie wygląda zbyt zdrowo.

Jeszcze raz dobranoc pajacu.

ps. jak chcesz to możemy poklikać z rana

Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolec ale z Ciebie dupek....no tego nie ukryjesz !! Że nieby po angielsku nie brzmi tak wulgarnie...? żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolec ale z Ciebie dupek....no tego nie ukryjesz !! Że nieby po angielsku nie brzmi tak wulgarnie...? żal...

 

clappingbj5.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE CZAD............. coraz bardziej mi się to forum podoba.....

p.s.

2a-0,18 gr.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolec ale z Ciebie dupek....no tego nie ukryjesz !! Że nieby po angielsku nie brzmi tak wulgarnie...? żal...

 

co ci hodowcy nagle tacy wrażliwi się zrobili. Do tej pory wypociny i teksty typu spie.. nie robiły na nikim wrażenia, a tu nagle takie poruszenie.

Droga fermo07 niestety musiłem się zniżyć się do poziomu tego debila jajczarka żeby wreszcie do niego dotarło to i owo. Swoim chamstwem szukał poklasku wśród innych hodowców i co dziwniejsze często znajdował.

To forum dawno zeszło na psy i nie ma co się spinać....

A ty jajczarek nie ciesz się tak bo zaraz możesz dostać szpilę i znowu wyjdziesz na niedorozwoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....obiło mi się o uszy, że za sierść Jajczarka została wyznaczona nagroda!!! Są śmiałkowie którzy zapłacą Jajczarkowi 7 groszy drożej za całego tira,żeby poznać go osobiście!!! Kiedy dowiemy się, kto to jest z imienia i nazwiska, myślę że i Jajczarek otrzyma zasłużoną nagrodę!!

 

 

Bolec!!! Też chcesz podzielić się nagrodą??? Idziesz w dobrym kierunku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...