Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

aljoz, coś się tych podatków tak uczepił,

- odejdz stąd spokojnie zostaw naszego przeora i nasz wszystkich spokoju

 

...."naszego przeora"?????????

 

......pokochałeś przeora!!!!

 

http://www.google.pl/search?q=buźka+serce+usta&hl=pl&client=safari&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=mRtAUcihIZP04QSNyIGwCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=594&sei=nxtAUeisF4XPsgaM7IGYBA#biv=i%7C7%3Bd%7Cmv06nn9jdGWqZM%3A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rapid

Wysłany: Sro Mar 13 6:02 GMT 2013 Temat postu: Kupię !!!

Kupię jaja klasy 1B (L)

 

ilości paletowe !!!

 

płatne gotówką

 

CIEKAWE OD KIEDY 1b JEST L ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jaja klasy 1B (L)

 

ilości paletowe !!!

 

płatne gotówką

 

695-423-229

 

nie dzwońcie do tego gnojka, szkoda czasu i nerw - menda nie słowna, olać go ciepłym strzykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aljoz, coś się tych podatków tak uczepił,

- odejdz stąd spokojnie zostaw naszego przeora i nasz wszystkich spokoju

 

...."naszego przeora"?????????

 

......pokochałeś przeora!!!!

 

 

 

 

http://www.google.pl/search?q=buźka+serce+usta&hl=pl&client=safari&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=mRtAUcihIZP04QSNyIGwCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=594&sei=nxtAUeisF4XPsgaM7IGYBA#biv=i%7C89%3Bd%7CT54sRpbEzhs6BM%3A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aljoz, coś się tych podatków tak uczepił,

- odejdz stąd spokojnie zostaw naszego przeora i nasz wszystkich spokoju

 

...."naszego przeora"?????????

 

......pokochałeś przeora!!!!

 

kogutikura13.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwa krew mnie zalewa... jak słyszę o tych "śmierdziuchach" z ukrainy... Jak trafnie ktoś zaważył - że mamy najtańsze jako w uni a najdroższe klatki na świecie... Jak mam konkurować z tą bandą gdzie u nas jest zakaz karmienia paszą z dodatkiem mączki zwieżącej a oni sypią co chcą... No coś tu się mija z celem - najpierw wprowadzają obostrzenia a następnie sprowadzają ze wschodu bo u nas się zrobiło za drogo... Jak pisałem do tego błazna naszego ministra rolnictwa kiedy można się spodziewać powrotu mączki to dostałem odpowiedź ( w skrucie ) że unia nie widzi przeciwskazań bo te afery z bydłem to nie przez mączkę ale narazie w tym kierunku nic się nie dzieje............ NO QWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wybijać kur, wsadzać nowe obsady. Budować kurniki, zakładać nowe klatki !

Może wtedy jajo będzie droższe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafisz napisać coś na temat, czy to aż tak przerasta intelektualne twoje możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jaja klasy 1B (L)

 

ilości paletowe !!!

 

płatne gotówką

 

695-423-229

 

nie dzwońcie do tego gnojka, szkoda czasu i nerw - menda nie słowna, olać go ciepłym strzykiem

 

potwierdzam, zamówił towar a potem nie odbiera telefonu mojego znajomego też w h... zrobił niepoważny gościu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gnojek jest prawdopodobnie z Rzeszowa - nie bierzcie jego tel. na serio, wypyta sie tylko o ceny umówi sie na odbiór i duppa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napiszcie kto to ten rapid .[/quote

 

z Sanoka oszołom. Jak ktoś nie ma pojęcia o handlu to niech się nie bierze i dupy nie zawraca i jak nie chce dostawy to wypada chociaż zadzwonic i powiedziec krótkie "jednak nie wezme sory". Dostanie w ostatniej chwili pół grosza taniej i już ..ierdoli się wywiązac. Temat zamknięty wszycho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy potrafisz napisać coś na temat, czy to aż tak przerasta intelektualne twoje możliwości?

Hmmm, taak…. Krytykuje mnie ten, co to same mądrości na forum wypisuje. Bez urazy Jajczarek ale ja również mam prawo do odrobiny sarkazmu.

Rok temu wielu znanych mi hodowców, uległo jakiejś dziwnej chorobie objawiającej się niepohamowaną chęcią budowania nowych kurników.

Wymiana klatek ograniczyła ilość stad w Polsce (i w Europie) ale tylko na chwilę. Oczywiście ograniczona ilość niosek bardzo szybko odbiła się na cenie jajka. Hodowcy w nadziei, że ta ograniczona podaż towaru utrzyma się dłużej, chcieli być pierwsi (i lepsi) niż sąsiad więc zamiast poprzestać na wymianie starych klatek na nowe, budowali przy okazji nowe kurniki. Niestety, taki tryb rozumowania (jakże popularny wśród Polaków) przyjęło zbyt wielu producentów. Myślę, że efekty tego bezmyślnego postępowania odczują Ci co najbardziej zwiększyli produkcję. Rok temu nie mogłem kupić u nich jajka a dzisiaj sami dzwonią i proponują towar po bzdurnych cenach. Żal mi ich, ale sami sobie tego piwa naważyli. Lepiej było produkować 100 tys. jaj i sprzedawać je po 40 gr. niż mieć produkcję 500 tys. i prosić się, żeby ktoś kupił towar po 20 gr.

Ci mniejsi jakoś sobie poradzą. Mały producent może większość towaru sam rozprowadzić. Duży nie ma na to szans.

Pozdrawiam wszystkich producentów. Tych dużych i tych małych. Zobaczymy, kto lepiej przetrwa kryzys- ci duzi, czy ci mali.

Na zakończenie powiem, że osobiście wolałem te czasy, gdy jajko kosztowało 40 gr. Moi dostawcy byli zadowoleni, nikt mi się na punkty z detalem nie wciskał a ja swoje zarabiałem w spokoju i bez nerwów. Trzymam kciuki za to, żebyście wyciągnęli wnioski z całej sytuacji, bo ja też tęsknię za czasami gdy sytuacja była stabilna (mam naprawdę rzetelnych dostawców).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...