Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od 01-06-2011r na naszej stronie wprowadziliśmy rejestrację użytkowników . Dostęp do informacji po jej wprowadzeniu jest trójstopniowy- są informacje dostępne bez rejestracji - z rejestracją z uprawnieniami dla zarejestrowanego użytkownika i dla zarejestrowanego użytkownika z uprawnieniami członka związku .Zgodnie z zapowiedziami zamieściliśmy również zakładkę " Koszty produkcji" z aplikacją programu do wyliczania kosztów produkcji. Mamy nadzieję, że będzie on pomocny hodowcom i nie tylko . Na spotkaniu hodowców w dn. 01-06-2011 wzbudził on duże zainteresowanie hodowców naszego związku więc mamy nadzieję , że będzie on pomocny w wielu kwestiach związanych nie tylko z wyliczeniem dla samego hodowcy ale również będzie on stanowił swego rodzaju dokument dla rozmów w negocjacjach cenowych. pozdrawiam i zapraszam na naszą stronę

 

http://www.wzhipd.cba.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajcarek wyrocznio ! kol.Jacek pisal ze do lipca trzeba poczekac ! Mamy poczatek czerwca Ceny ktore notorycznie zanizasz to zalosne... a moze powinienes sie przebadac na obecnosc plesni w organizmie bo rozumiem ze masz z nia ciagly kontakt ??

 

Tak, ten pan jest najbardziej niepożądanym gościem na tym forum, ciągle nie zadowolony ze wzrostem cen dla hodowców i wciąż szuka zwad i spięć by pokazać swoją mądrość i prostotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów nic dobrego się nie dzieję tendęcja spadadkowa Biezuń jeszcze trzyma cenę ale Poznań już puscił M na dzień dzisiejszy 0,9 - hurt

Ceny jakie placiłem do detalu

1A 0,17

1B 0,14

2a 0,11

WSZYSTKO PAKOWANE W KARTONIE,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biezun to w jakim rejonie sie znajduje, czy ta miejscowość ma jakiś wpływ na ceny w kraju?

- przyznam nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów nic dobrego się nie dzieję tendęcja spadadkowa Biezuń jeszcze trzyma cenę ale Poznań już puscił M na dzień dzisiejszy 0,9 - hurt

Ceny jakie placiłem do detalu

1A 0,17

1B 0,14

2a 0,11

WSZYSTKO PAKOWANE W KARTONIE,

 

Big jajo, kto ci po takich cenach jaja u nas sprzedaję w dodatku pakowane, opanuj się

- hmmm, dobrze ze od jutra ochłodzenie bo najwyraźniej upał zle wpływa na co niektórych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Big Jajo z chęcia kupię w takiej cenie paczki, nawet lepiej bez pakowania. Zbieram trochę jaja na wysyłkę więc takie tanie tymbardziej może być, dorzuć jeszcze XL w dobrej cenie i mogę brać kilka tirów.

Ceny raczej stagnacja, nie będę podawał żeby w te upalne dni nie dołować co niektórych, jaja dobrego czytaj świeżego raczej ciężko kupić albo każdy woła 2-3gr więcej niż podawane tutaj ceny, za to chłodzonki i pleśniawki jest w brud ale jak widać po naszym rynku i na takie znajdą się chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jajcarek, ceny które podałem są cenami jakie otrzymują u nas hodowcy sprzedając jaja zapakowane na palecie po 9000tys szt.,

- my doskonale wiemy jaki dochodzi dodatkowy koszt opakowania do jednego jaja (3-5gr).

ps.

Z kolegą KocWaJAJA zawsze się zgadzałem i tym razem też;

- z przyjemnością czyta się takie posty, bynajmniej są obiektywne i szczere.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt 1 kartonu to okolo 1,80 gr wiec 0,5 grosza do kazdego jaja pytam naprawde szczerze jak ci wychodzi kilka gr. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trzema dobrze czytac napisale w zapakowane w kartonie a nie w pudelka a to duza roznica a co do cen kazdy z was wie co sie dzieje kazdy sie bije przy tym zejsciu o klienta Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi chyba wszyscy wiemy karton czy pudelko to nie detaliczna 10-tka

Tak czy inaczej Jacek podal ceny 1A 17 gr (dnia 05-31-2011) , a potem pisze , ze w tej cenie nikt nie sprzedaje na Biezuniu dnia (06-08-2011) ku scislosci , wiec chyba klamie no chyba , ze podrozalo jak tak to o ile ????? panie Jaacku o ile ???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysli jaja zapakowane w pudełka i karton, bo nie znam takiego hodowce zeby jaja sprzedawał w wkładkach 30 + karton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to cofam slowo klamie , ale przyznasz ze LUZEM 1A sprzedajecie po 17 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem na mysli jaja zapakowane w pudełka i karton, bo nie znam takiego hodowce zeby jaja sprzedawał w wkładkach 30 + karton
Większość jaj sprzedaję w 30 + karton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytajcie pakowane w kartonie napisal kolega Big Jajo a jajo zapakowane w 30 w kartonie kupisz u jednego z wiekszych hodowcow w zurominskim Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu żałosne jak można tak obrażać innych. Myślałem, że forum służy do tego, aby każdy mógł się podzielić swoim zdaniem i opinią, a po drugie to nie wypada oceniać innych, bo to bardzo nie ładnie, po trzecie ceny które podaje kol. Jajcarek nie są zaniżone tylko takie po prostu są, a że ktoś nie potrafi kupić w tej cenie to już jego osobisty problem i może sobie nie wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB w Żukowie zakupi każdą ilość kury nioski i kury mięsnej do uboju.

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem , ubojnie już powoli nie mają czego bić. A jajka dalej full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jaja pakowane po 360 szt w kartonie po co te złośliwe uwagi a na ten tydzień cena 0.16 brutto bez proszenia sami dzwonicie kol hodowcy kol Jacek nie rozumie twojego poruszenia sam drożej nie sprzedajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...