Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio co godzina rośnie wam cena to do poniedziałku 1A będzie kosztować 50gr Zaj....................e !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big jajo zdziwiony jesteś że wreszcie coś się ruszyło, chciałbyś dokładać przez półtora roku do swojego biznesu tak jak my? zobaczył byś jak to zaj……………..e !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam producentów.

Wygląda na to że w końcu ceny ruszyły bo taka padaka nie może trwać wiecznie. Szkoda tylko ze musiałem sprzedac trzy kurniki

Moje ceny do hurtu na dziś:

1A-0,21;

S-0,28;

0-0,36

Pozdrawiam i piszcie ludzie ceny ze swoich regionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny które dziś zapłaciłem L w dziesiątkach 18x10 w kartonie- 20 gr . Jutro zapłacę 1a-18 , 1b-16 , 2a-14 - wiem , że są tacy którzy już płacą wyżej. Na przyszły tydzień spodziewam się za 1A 19, 20 gr. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOl Jacku Trzeba było na 1,5 roku zatrzymać produkcję a nie patrzeć czy sąsiad wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy a powiem wam tak hodowcy sa tak pograzeni w tej sytuacji ze nie więżą w poprawe sytacji i nadal sprzedaja tanio a wykorzystuja to tylko duzi producenci i dzwigaja cene do gory Panowie i Panie to tylko poczatek Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego GALL to co było i jest to wiemy a to co będzie to dopiero się okaże,jak to mówia pożyjemy to zobaczymy. co do tego ruszania to było już tak żę troche cenki drgały do góry a za chwile leciały szybko na dół. no ale chyba już czas żeby te ceny ruszyły do góry bo ile może dokładać producent?!?!!?!? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny to norma na dzien 1lipca (ilości paletowe)

Powiat żuromin

 

0-38gr

S-30gr

1a-22

1b-20

2a-17

 

Kto sprzedaje taniej-jego sprawa...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Jajcarek my znamy te twoje normy Na dzis placisz 1A 0.15 itd Ale nie rob zapasow bo za chwile poleci na 0.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy jajko z hiszpani, dzis sam widziałem, az mnie zatkalo,. naprawde, jajko 64 g. wazyłem skrzynkę , odliczyłem wytłaczanki, chcieli po 15 netto a we wtorek juz z niemiec wjezdza. jak to jest ze nasze do niemiec a wraca jakies inne??, chore??, co jest grane?,. pewnie zryw i zaraz upadek bedzie. najgorsze ze cukiernie bedą cwaniakowac...., chyba zacznę otwierac ciuchlandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podobno ma wjechac 200 tirow z niemiec i hiszpanii wiec kto moze niech czeka... podobno nawet 0.68 gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pewnie czekacie na te nawet po 0,05 gr z Niemiec i Hiszpanii. Tam przecież PTASIA GRYPA I UBÓJ STAD !!! !Dlatego to jajko takie tanie Chcecie kupować i się narażać to proszę. Ha ha jedzcie i chorujcie za 5 gr zrobicie wszystko. Nie POLECAM !!!!

Pozdrawiam wszystkich , którzy mają puste magazyny i świeże jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ferma07 ty sprzedajesz jajo 20 gr min od 6 miesiecy wiec jaka zmiana ceny u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolwgo FERMA07 znowu klamiesz ostatni post to 1A 16b a nie 15 gr

Po co ciagle klamiesz , nie mozesz pisac prawdy

ZACZERWIENILES SIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ferma07 ty sprzedajesz jajo 20 gr min od 6 miesiecy wiec jaka zmiana ceny u ciebie
Słuszna uwaga !!!!! ....ale czad!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem że kolega FERMA07 palił coś mocnego i pisze głupoty

a z tego co ja słyszałem to magazyny i fermy puste więc i cena będzie szła do góry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie!!!! Ceny ruszyły. Wypowiedzi niektórych są zdumiewające. " za 3-4 dni będzie po 4 złote"???? Normalny rynek reaguje o 2grosze tygodniowo i z tego powinniśmy się cieszyć!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdrożej płacą ci co szukali za darmo "po siem" Na ten tydzień płaciłem L-0,18 i M-0,16. Dostawcy moi w większości nie zawiedli. Tacy którzy nie przywiozą bo sprzedadzą tym co chcieli za "siem" a teraz nie mają towaru i płacą drożej, sami decydują się na taki handel i przyjdzie czas że znów będą mieli po "siem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Jajcarek klamstwo nie lezy w mojej naturze w przeciwienstwie do ciebie !! Poza tym to ty sciemniasz piszac ze u mnie bylo caly czas 0.20 za 1A ?? Moj wpis z 19.06 chyba to potwierdza . I nie pisz wiecej na fazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd te nerwy od poniedziałku będzie 1a po 24 kto nie wierzy niech płaci dalej po 18 lepiej będzie dla tych hodowców co sprzedają drożej przynajmniej będą mogli inwestować dalej i zniszczą swoja konkurencje i póżniej ci koledzy co się obruszają ze wciąż im za mało będą musieli do nich zawitać po towarek i nie objeżdzajcie mnie za ten wpis bo tez słyszeliście o tych cenach tylko ....... gracie a czy długo ta sytuacja potrwa to czas pokaże a jeśli ktoś zacwaniakuje to proszę podajcie numery telefonów myślę ze sporo chętnych zgłosi się do was po jaja za 1a po 19gr oczywiście przyjedzie na miejsce Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu 1A najdrozej placilem 18 ale od poniedzialku ta cena raczej nie bedzie aktualna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gall , zgadza się , że nikt z handlarzy nie odsprzeda 1A nawet za 22 gr , bo notowania jaj zwyżkują i za tydzień mogą dojść do 23, 24gr. Ale wierz mi ,że wczoraj u swojego płaciłem 18 , a na nadchodzący tydzień na dwóch kurnikach będę płacił 20netto/21brutto , a na dwóch 21netto/22 brutto. Że ktoś z doskoku w potrzebie będzie płacił 24 - być może , ale tak przy normalnej współpracy - to trochę za wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście stały klient dostaje po 0,21 gr 1 A , a ci z doskoku płacą po 0,24 gr. Powiem prywatnie jak chciałem kupić M - ke od kolegi to zaproponował cenę 0,24 gr. Chyba wiedzą o podwyżkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...