Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego numerek masz racje co do postow na forum, ale mysle ze to tylko jedna osoba (wszyscy wiedza kto) pod wieloma nickami pisze sama do siebie

Proponuje czytac nicki ktore maja wiecej niz 3 miesiace i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalna cena przy stalej współpracy 1A to 23 gr i nic sobie nigdzie nie wsadzajcie bo moze zabolec

I nie pisze ze nie ma ceny 28 i 21

 

Potwierdzm, jajcarek nie kłamie 23 gr to normalna ce4na za 1A przy stałej współpracy normalnie pewnie ze 2 oczka do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pakowalnia (Szkaradek) z którą współpracuje na stałe płaci :

O - 36gr

S - 32gr

1a - 26gr

1b - 24gr

2a - 22gr

- można zapłacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejście słabsze choć jak zwykle powtarzam nie zawsze robi się kokosy, ważne że jest zainteresowanie, marżę trzeba było obniżyć ale nawet jak się z 2-3gr dorzuci to można zarobić. Problem może wystąpić za 1-2 miesiące bo część moich dostawców mówi o zaprzestaniu produkcji bądź to na modernizację obiektów bądź w ogóle zrezygnowanie z tej działalności. Poczekamy zobaczymy.

Ceny nie wiem czy najwyższe czy najniższe ale wydaje mi się, że uczciwe jak na ten czas dla moich dostawców - hodowców za towar świeży, bez zielonych dodatków:

Ia - 0,25

Ib - 0,22

IIa - 0,19

 

Uwarzam, że bardzo szczery wpis kolegiKocWaJAJA, myślę, żę ten ceny są dobre i dla producentów, pośredników oraz także ostatecznych konsumetów towaru,myśle sobie że na pewnym poziomie życia i w pewnym wieku nie można kierować się tylko i wyłacznie chęcią zarobku, inne aspekty takie jak uczciwość zacierają się w handlu, a to smutne. Pozdrawiam.

 

1a- 23-25 gr.

1b-21 gr

i srednio o 2 oczka na kadym sorcie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jajcarek powoli robie sie glupi i nie nadąrzam wiesz na pewno o co chodzi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno chciałbym dodać, jak widzę kłtnie na forum typu jaka jest cena i czyja jest lepsza poprostu ogarnia mnie potworny śmiech. Czy nie uwarzacie, że cena dla każdego regionu kraju może się róznić nawet o 5-7 groszy a czasami bywa że i trochę wiecej? Bardzo się cieszę z jednego powodu, że coraz mniej tu kłótni i prowokacji ze strony jakiś bardzo płytkich i niedowartościowanych ludzi, nie ma sensu pisać jakich, bo każdy ma sumienie i wie czy jest uczciwy czy nie.

 

Wogóle jakie ceny na ten tydz. poda ktoś rzetelną informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny z zeszłego tygodnia

sprzedaż jaj na bieżąco

 

O - 0,36zł

S - 0,32zł

1a - 0,25zł

1b – 0,23zł

2a – 0,21zł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ja narazie nie handluje ponieważ jestem w małych tarapatach wiec nie podam cen. Dzięki portalowi wiem co się dzieje. Pozdrawiam wszystkich uczciwych hodowców i producentów (tych nie uczciwych też, bo nie wolno się kierować złością:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnąć się, i być uczciwym, w życiu, a także w interesach. Pozdrawiam kolego Jajcarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o Tobie akurat nie myślę, że jesteś nie uczciwy. Kto jest uczciwy ten wie to i nie trzeba dużo na ten temat pisać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski) i mięsnej do uboju.

 

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wogóle jakie ceny prognozujuecie na nestępny tydz. tylko prosze o prognozy a nie wizje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

na mazowszu 1A 25-26 gr i tak co 2 gr w dół. miłego dnia !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...