Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu kur.wa ten du..k (jajunia12), a tak spokojnie było.
???????????????????????????........Takie odzywki nie zasługują na komentarz, niech każdy sobie dośpiewa cóż za osobowość kryje się pod skradzionym nickiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Ferma WSZYSTKIE RZĄDY (w tym PiS i PO ) które były od 89 roku zadłużały i to bardzo Polskę. Ja nie jestem po Tej Czy Tamtej stronie - każda ze stron to POPULIZM i filozofia " Po Nas Choćby Nic ".

PSL i SLD też. - Politycy nie chcą dobra kraju - oni chcą DOBRE POSADY , IMMUNITET i WŁADZĘ do wydawania nie Swoich - Tylko NASZYCH pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czyli preferujesz anarchie ( skoro kazdy jest do d... no coz szkoda mojej gadki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak rzad nas zadluza powiadasz kolego ... a pis to by nas nie zadluzal tylko by dodrukowal kasy co ?? a cala budzetowka co pol.roku regularnie piszczy o podwyzki to jak to pogodzic gdy dochod krajowy marny ? Jak chodzi o jaja to u nas od dzis podnieslismy ceny i tak 1A-0.27-0.28 1B-0.24-0.25 itd. mam to gdzies ze klienci sobie odpuszcza i podjazd zrobia na inne fermy!! Na magazynie mam ''0'' towaru tak wiec nie gotuje sie a jesli sytuacja sie nie zmieni w najblizszych 2 tyg. to zawsze za te 3.3 na przetworstwo mozna zawiezc i taka jest moja prawda !!!
czyli ja 2a wchodzi na kilo 17szt to wychodzi po 20gr mam racje to co sie podniecasz żadna łaska a te twoje ceny w buty wsadż sobie jak masz pusty magazyn to ja bym nawet krzyczał 1A po 30gr jak bym jej nie miał pozdrawiam i zróbcie coś w końcu na tym forum bo sie robi nudno piszczie prawde to każdy bedzie te forum odwiedzał pozdrawiam z 3miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ile tych kur można wstawić za 50 mln

 

Pani Olgo, patrząc na Twoje wpisy mam wrażenie że to raczej one niczego tutaj nie wnoszą oraz że są mało konkretne i wiarygodne. Jak dotąd ograniczasz się do instruowania innych co powinni wpisywać posługując się ironicznymi żartami. Ale ok, odpowiem Ci na wcześniej idiotyczne zadane przez Ciebie pytanie za 50 mln zł można wybudować pałac dla 50 kur i 5 kogutów:

- nie wiem jakich jeszcze konkretów oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło na dziś : CENY W GÓRĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! Górujmy ceny bo są braki. Trzymajmy się i nie dajmy się !!!

Pozdrawiam hodowców niektórych porządnych handlowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z 3miasta podoba sie czy nie ostatnie 2 miesiace 1A nie sprzedalismy ani 1 skrzynki ponizej 0.26 gr. Przy prod.40000 jaj/dz. Boli Cie to kolego to masz problem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jestem Olga

po drugie twój chamski wpis odnośnie produkcji kur za 50 mln zł. wystawia świadectwo o twojej kulturze a raczej jej braku .

ja pytam poważnie z czystej ciekawości ile można by chować kur za 50 mln. zł ?

zakup na dziś

1b-0,21

2b-0,16

jajo trzy dniowe

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze twoje wpisy są nie lepsze (chamskie bezczelne ironiczne itp. )

po drugie jesteś zbyt ciekawa po trzecie wścibska z ciebie baba

ps. mało płacisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to mój ostatni wpis odpowiadający temu chamowi co nawet kobiet nie potrafi uszanować bez względu czy kogoś darzy sympatią czy nie.

p.s.

proszę administratora o zablokowanie nicku Jajczarek z powodu wulgaryzmów pod adresem kobiet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o usunięcie z forum Jajcarka, biedronkę jajunia12 z powodu ciągłego szukania zwad z hodowcami, pisania nierzetelnych cen(zaniżone) co doprowadza do ostrej wymiany słów między hodowcą a handlowcem, ich zachowanie negatywie wpływa na nasze forum gdzie rodzi się nie smak dla nas użytkowników i tych co tylko czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......i zostawmy tylko podróbkę jajcarka z jego kilkoma nickami żeby mógł pisać sam do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ceny zaniżacie, ale po co? Bądżcie solidarni. Według mnie cena powinna kształtować się na jak najwyższym poziomie i żle, że od miesiąca stoi w miejscu.To rodzi niezdrową konkurencję na sklepach.

Ceny stałe:

2a 0,21

1b 0,23

1a 0,26

s 0,30

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE kochani wpiszcie WWW ZEGARDLUGU.PL - zobaczcie , że Dług publiczny rośnie Non Stop już do prawie 900 miliardów zł. POLITYCY ZADŁUŻAJĄ nasze dzieci i wnuki POWIEDZCIE STOP ! Na Statystycznego Polaka (dziecko i emeryta też) zadłużenie to ponad 23 tys zł. Powiedzcie STOP tym populistom , którzy za pożyczone na wysoki procent pieniądze -swoimi działaniami pod publikę i sondaże- RUJNUJĄ FINANSOWO POLSKĘ . Znam kogoś kto nie jest populistą - ale robią z Niego pośmiewisko -nazywa się J. Korwin Mikke i nie zmienia poglądów od kilkudziesięciu lat - ma swój honor i wizje ,które mogą nam wszystkim pomóc. Telewizja jest od tego ,żeby robić nam pranie mózgu. Nie dajmy się. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...