Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

1A 25 netto/26 brutto cena z tego tygodnia od wszystkich dostawców. Pozdrawiam (nie odsprzedam - ilości ograniczone) Za tydzień drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Pan Jan zażadał 33gr bo większość producentów bierze za ten sam sort od 30 do 32 gr więc Pan Jan chciał się wyróżnić i pewnie w ten sposób docenia swoich odbiorców,którzy go wcześniej kroili.... ale to już jego sprawa.

tak jak napisałem 1A od 30 do 32gr na terenie Żuromina i Bieżunia. są duże braki towaru. klienci z ''doskoku'' płacą troche więcej.

a przy okazji to sporo kur wycinają na salmonelle.

pozdrawiam i życze spokojnego handelku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska ale zwariowany tydzień jaja poszukiwane całe lub stłuczka

- od rana miałem parę tel. co dowodzi ze handlarze poszukują jaj by mieć na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska ale zwariowany tydzień jaja poszukiwane całe lub stłuczka

- od rana miałem parę tel. co dowodzi ze handlarze poszukują jaj by mieć na bieżąco.

 

Nie. Handlarze szukają tańszego towaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litwa zaczyna szukać u nas jajka. Widać u nich też coś się dzieje z towarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem odchowanych kur proszę o kontakt pod nr. Tel. 504 236 942

ISA BROWN ilość 35.000szt wstawione 10.10.2011r

- pełny program szczepień

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a-0,28

1b-0,26

itd..

Telefonów sporo,ale każdy szuka towaru tańszego,bo jajka jest na rynku sporo.Myśle ze 1a wkrótce przekroczy 0,30 i dojdzie do max. 0,33 ale co dalej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, co dalej. Wiem, że ostatnie czasy dały nam hodowcom nieźle w kość. Dobrze byłoby, gdyby ceny ustabilizowały się na takim rozsądnym poziomie np 0,33-0.35 zł za 1a. Myślę, że byłaby to cena do zaakceptowania w dłuższej perspektywie przez handlarzy i która zagwarantowała by nam jednocześnie jako taki zarobek.

Sprzedaż jajka poniżej jego kosztów produkcji spowodowała, że wielu z nas się bardzo zadłużyła (chociażby w wytwórniach pasz). Przy średnich cenach z ostatniego roku nie starczało nawet na bieżące wydatki, a o odłożeniu pieniędzy na nowe inwestycje (wymiana klatek) z zarobionych pieniędzy nie bylo co myśleć. Cena powyżej 0.33 zł daje jako takie perspektywy. Fajnie gdyby taka cena się utrzymała dłużej.

 

Pozdrawiam

GK

 

P.S.

W Real'u najtańsza M po 0.43 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem stałym czytelnikiem tego forum wiele bzdetow jest tu nieraz pisane ale mniejsza z tym a to co teraz sie dzieje szał cenowy...a taki burak ''kaliszef''ktoremu żal tyłek ściska nie może się z tą ceną pogodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wszystkich świętych słaby ruch, a tu w przyszłym tygodniu długi weekend. Gwarantuje że od 14.11 jajo w dół. życzę wam hodowcą byle by nie niżej niż było . A 1a w tym tygodniu płaciłem po 0,25 tak że te ceny co piszecie to z kosmosu, jak zwykle . wspomnicie moje słowa . pozdrawiam wszystkich tych co piszą prawdę, a reszcie dziękuję za prostackie komentarze.

 

PS. Stara klatka przedłużona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twojego PS. kolego jajunia12 skąd te wieści o klatce ??? Nikt w ministerstwie jeszcze nie wie a Ty wiesz !!! Jakiś jasnowidz czy coś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wszystkich świętych słaby ruch, a tu w przyszłym tygodniu długi weekend. Gwarantuje że od 14.11 jajo w dół. życzę wam hodowcą byle by nie niżej niż było . A 1a w tym tygodniu płaciłem po 0,25 tak że te ceny co piszecie to z kosmosu, jak zwykle . wspomnicie moje słowa . pozdrawiam wszystkich tych co piszą prawdę, a reszcie dziękuję za prostackie komentarze.

 

PS. Stara klatka przedłużona.

 

Hmmm, widzę, że żal d... ściska, że już tyle nie zarabiasz na handlu co Piszesz głupoty i tyle, nie wiem skąd masz informację na temat klatek, ale piszesz po prostu głupoty. Proszę więc zatem, nie wchodź na forum i nie zawracaj sobie i nam głowy tym co piszesz. A jak masz jajo po 25gr. to tylko się ciesz, że dusisz swojego dostawcę " producenta", aż bidak padnie.

 

Ceny na dzisiaj:

 

1A - 32gr.

1B - 30gr.

2A - 28gr.

 

i magazyn pusty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wszystkich świętych słaby ruch, a tu w przyszłym tygodniu długi weekend. Gwarantuje że od 14.11 jajo w dół. życzę wam hodowcą byle by nie niżej niż było . A 1a w tym tygodniu płaciłem po 0,25 tak że te ceny co piszecie to z kosmosu, jak zwykle . wspomnicie moje słowa . pozdrawiam wszystkich tych co piszą prawdę, a reszcie dziękuję za prostackie komentarze.

 

PS. Stara klatka przedłużona.

 

Jajcarek już ci pisałem, oszczędź tą jajunię12, przestań z tego konta pisać bo się czytać nie chce odstaw ten klej bo ci całkiem rozum odbierze, wyluzuj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajunia12 ma rację. Wcale nie trzeba likwidować starych klatek od pierwszego stycznia. Można je zostawić w kurniku. Tyle, że nie można trzymać w nich kur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu się tak ekscytujecie wpisami jajuni12, pozostawcie to bez komentarza , brzydko powiem ola..ć i tyle.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednie ceny (brutto) na fermach w powiecie - żurominskim

O - 0,40 / 0,42zł

S - 0,33 / 0,35zł

1a - 0,30 / 0,32zł

1b – 0,28 / 0,29zł

2a – 0,26 / 0,27zł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy potwierdzam Wasze ceny takie realia ci co na zurominie ie zaopatrywali i nie mogadostac towaru to szukuja gdzies indziej i placa gotowka bez zadnego gadania cale tiry np 1a 32+vat u P.Mizgier placi za 2a 26 a odnosnie zadluzen hodowcow to jesli P.B jeden z najwiekszych hodowcow ma problemy finansowe i nie moze im sprostac mimo bardzo dobrej polityki cenowej to samo za siebie mowi jak te 1.5 roku sie odbija na hodowcach Podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Wielcy Hodowcy - mamy jednak mały problem - niech 1A będzie sobie nawet po 33 gr. tylko ,że takie małe kurniczki są jak zwykle w tyle- niedoinfomowane sprzedają klientowi ostatecznemu po śmiesznych cenach np. 1A 27gr. I co. Mamy problem - bo te zapyziałe kurniki nie muszą kupić - "jajka im się niosą" - mój znajomy sprzedaje "M" w "dziesiątkach" ŚCIÓŁKOWĄ po 26gr /na sklepy/ - aktualne dane - ma aż 7 tys kur - idiota prawda? To Dzwońcie do Durniów tego typu i ich doinformujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Wielki Kogut. Szczerze mówiąc, to aż mnie trochę śmiech ogarnął, jak przeczytałem Twój ostatni wpis

Jeśli uważasz, że Twój znajomy sprzedaje zbyt tanio, to zaproponuj mu wyższą cenę Albo korzystaj z sytuacji i wykup od niego cały zapas po tej niższej cenie.

Chyba jedyny taki handlarz tu na forum, który narzeka, że producent za tanio jajka sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy Wielcy Hodowcy - mamy jednak mały problem - niech 1A będzie sobie nawet po 33 gr. tylko ,że takie małe kurniczki są jak zwykle w tyle- niedoinfomowane sprzedają klientowi ostatecznemu po śmiesznych cenach np. 1A 27gr. I co. Mamy problem - bo te zapyziałe kurniki nie muszą kupić - "jajka im się niosą" - mój znajomy sprzedaje "M" w "dziesiątkach" ŚCIÓŁKOWĄ po 26gr /na sklepy/ - aktualne dane - ma aż 7 tys kur - idiota prawda? To Dzwońcie do Durniów tego typu i ich doinformujcie.

To podaj nr telefonu chętnie odkupię po takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...