Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A Duchnice to będą jeszcze produkowały ? U nich chyba wszystkie klatki starego typu, więc chyba kończą produkcję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ze to bylo ladnie zrobione !Jednak prowadzac jakikolwiek interes trzeba sie z tym liczyc ze znajdzie sie ktos taki aby cie obsmarowac !! Dlatego trzeba dbac o porzadek kol. a nie taki syf wokolo cmentarzyki kopac itp. sorry ale to nam splendoru nie przynioslo o wzroscie spozycia jaj nie wspomne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmentarzyki???? Ludzi można grzebać w ziemi a nawet trzeba (tak mówi kler) a czemu kur nie można??? A może po takich zarobkach jakie były nie było ich stać na utylizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W autobusie

– Proszę pani, mogę usiąść na tym koszu? – pyta Jajcarek kobietę.

– Tak, ale niech pan uważa na jajka.

– To co, ma pani jajka w koszu?

– Nie, gwoździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sie dzieje z jajem??

Moze ktos ma jeszcze na sprzedanie w rozsadnych pioeniazkach m,l Platne gotowka odbior wlasny kontakt priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbior wlasny--- jednak musze miec min 16palet x min po 9000 m-kazda ilość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps kurnikarzyki podnoscie podnoscie,czym predzej i czym wyzej a po swietach jak je.b.n.i.e to po kolei bedziecie sie za krawaty na drzewa:-) ...i zadne senne marzenia,ani nagonki w telewizji wam nie pomogą w utrzymaniu cen na wysokim poziomie a co do 40gr za jajo to buhahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze odczuwasz cenową presje, a ja co dzień mam handlarza przebranego za mikołaja z workiem pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigEgss, no cóż, nic na to nie poradzisz 0,40 gr to tylko na wstępie później będzie jeszcze drożej. Myślę, że musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek h.a.m to Cie zrobil i niedorobil buhahahaha

 

Hasło na dziś : CENY W GÓRĘ

PS.

BigEgolas …. Jeszcze.. – cmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie karmic Trolla

 

Ceny na dzis

 

1A 30-31

1B 28-29

2A 27-28

 

Sam jestem ciekawy jak to bedzie po nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol- Jajcarek. Podpisuję się pod tymi cenami. Myślę, że zanim nie zmienią się ceny w detalu, to będzie ciężko dalej windować ceny w hurcie. No a Swięta w tym roku bardzo krótkie. Sylwester też. Więc jaja się za dużo nie odłoży na fermach. Pytanie tylko, jakie będzie zejscie na początku nowego roku i jakie zostaną ceny uzgodnione z marketami.....??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchać buraka

 

Ceny na dzis

 

1A 34-35

1B 32-33

2A 30-31

 

po nowym roku będzie eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdurne? W tym roku nie zapłaciłem więcej niż 0.31 netto za 1a. Czasami transport mój, a czasami producenta. Żaden z moich kolegów z branży nie zapłacił więcej niż 0.32.

Może jest inaczej w innych stronach Polski. Może inni płacą "kary" za swoje wcześniejsze grzeszki? A żeby było ciekawiej, dzisiaj dostałem propozycję 0.30 brutto za 1a. Ale musiała byc gotówka i mój transport. No i w ofercie same duże jaja. Od 1a w górę.

Ja mam magazyny optymalnie załadowane i ewentualne braki w małym jaju ( poniżej 2a), ale to jest do przeżycia.

O cenach typu 0,34-0,35 słyszałem. Ale tylko słyszałem. O dokonanych tranzakcjach już nie.

Ale swoją drogą jestem bardzo ciekawy co pokaże nowy rok i jakie ceny przyniesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...