Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje dla twórcy tej promocji

na mieście coraz więcej bilbordów z ta właśnie oferta- i dzięki inteligencji twórcy promocji jest nam hodowca ,pośrednika ,handlarza itd.. coraz łatwiej na sklepach utrzymywać ''L-ke'' na poziomie 0.30-0.33 gr, a sklepikarze tylko pytają jak to możliwe? , ze do marketów dajemy jajko ''L'' po 24 (bo market tez musi mieć marze) , a na mniejsze sklepiki 1a po32 gr-----------------Oby tak dalej---------dziękujemy za ułatwianie życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te dziwne promocje to wynik wymiany dostawców przez sieci.Część dostawców zrezygnowała, gdyż zauważyła że tam jest zawsze tanio,a drudzy odkryli nowy zbyt i dają się pompować. Ci co dziś dają się pompować przekonają się cóż to za zbyt odkryli, kiedy ceny zaczną spadać i ktoś da taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....a świstak siedzi i zawija w sreberka... Każdy kto wstawia do marketu musi do ceny zakupu,POWTARZAM, ZAKUPU doliczyć koszty ok 5 groszy i dopiero bawić się w handlowca. Dziś M kosztuje 29 to minimum to 34 grosze. Poniżej tej ceny to rozdawanie swoich pieniędzy!!! Pozdrawiam!!

 

Sprzedaż jajka przez hodowcę poniżej 0,21 zł to też było rozdawanie pieniędzy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej "handlowcy"- wykupić od dostawcy cały zapas jaj i promocja się skończy

Fak faktem, ktoś pojechał po bandzie. Aż mi go żal. Mam nadzieję, że to nie handlarz, i że to nie wynik podpisanych wcześniej umów bo się chłop utopi. Być może zrobienie takiej promocji kosztuje go mniej, niż zerwanie podpisanej pół roku temu umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Was tak tu cały czas czytam i jednych i drugich to mi się wszystko w środku przewraca

Ale mam świetny pomysł : Producenci niech się wezmą za handel a handlarze za produkcję wtedy każdy się przekona.

Prawda jest taka wszędzie jest fajnie kolorowo tam gdzie nas nie ma. Ciągłe gadanie o tym jak to się z dwiema skrzynkami w korku stoi albo jak to ciężko było sprzedawać po 21 gr IA jest zbędne. Piszcie po prostu tak jak zwykle ceny czyli producent 3 grosze wyżej handlarz 3 gr niżej każdy sobie wypośrodkuje i będzie ok

Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L po 0,31 gr w 10 po świętach według mnie to podpisał dobry interes bo przez miesiąc ma zbyt w dobrej cenie bo nie podniecajmy się obecnymi cenami............

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie będzie żadnych zmian.. Jaja tylko mogą drożeć. Przekonamy się o tym 10 stycznia. Nadal twierdzę. żeby nauczyć się handlu trzeba kupić sprzeda i zarobić. Reszta to wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni drgich obwiniają o zaniżanie cen a co z tym trzecim czyli z marketami moim skromnym zdaniem to właśnie one robią ten cały bałagan na rynku i nas dzielą dokładają nie wiadomo skąd i nie wiadomo jakie pieniądze do towaru i nie mówię tu tylko o jajkach inny towar też jest w tej chwili poniżej kosztów produkcji nie sądze żeby pan Mi...... dokładał takie pieniądze do towaru w cerrefurze tym bardziej że w zeszłym tygodniu proponował dużo większe ceny za M wiec może trzeba by zapytać właśnie markety Z CZEGO DOKŁADAJĄ i czy oby to na pewno jest zgodne z prawem.A co do cen w przyszłym roku myśle że się utrzyma a od połowy stycznia lekko do góry ja już mam zamówienia na początek stycznia a co do cen nikt nie dyskutuje ps.Promocja w cerrefurze w Włocławku fantastyczna palete klijenci rozerwali w niecale 15 minut ale się działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy jak jajo poleci na łeb na szyje za kilka miesiecy to nikt sie nie bedzie patyczkował ,bo w pamęci będzie ze bylo po 0.33-0.35 !!!! Morał jest taki kto głupi niech daje za smieszne pieniadze !!! U nas 0.33- 1A itd. towar sprzedawany prosto z sortowni mozna powiedziec ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

W takich cenach sprzedawałem dziś do hurtu: 0-0,23 ; S-0,19 ; 1A-0,15 - 0,16 ; 1B-0,13 - 0,14 ; 2A-0,11 - 0,12.

Tak dla przypomnienia ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co będzie po nowym roku? nikt tego nie wie może bedzie jeszcze wyżej albo niżej nich ero poleci i kibel panowie spokojnie raz górka raz dołek i tak w kółko a co do marketów to daje jeszcze rok i bedzą rządziły i wtedy bedzie bitwa między producentami beda zabierac zwroty jeden przez drugiego i może wtedy powiedzo ze z przysłowiowym Kowalskim to się dobrze współpracowało

Pozdrawiam i życze wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to może być akcje promocyjna Carrefour, sprzedawanie po cenie dumpingowej towaru w tym przypadku jaj żeby przyciągnąć klienta i zarobić na pozostałych produktach. Oczywiście sprzedawanie po cena nie pokrywającej kosztów zakupu\produkcji jest niezgodne z prawem, ale jest to bardzo łatwo ominąć, wystarczy zawyżyć fakturę za transport i "wszystko gra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie to może być akcje promocyjna Carrefour, sprzedawanie po cenie dumpingowej towaru w tym przypadku jaj żeby przyciągnąć klienta i zarobić na pozostałych produktach. Oczywiście sprzedawanie po cena nie pokrywającej kosztów zakupu\produkcji jest niezgodne z prawem, ale jest to bardzo łatwo ominąć, wystarczy zawyżyć fakturę za transport i "wszystko gra"

Weź to kolego przetłumacz bo nie wiem o co ci chodzi a tym dampingiem i fakturami za transport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 0.33-0.34 zł. Reglamentacja towaru. Jeśli cena się utrzyma do połowy przyszłego roku, to jest szansa, że zaczniemy zarabiać na produkcji. Póki co, odrabiamy straty, za ostatnie 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem w markecie 20 szt. jaj z promocji za 4,99 i święta mam tanie

ale czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie to może być akcje promocyjna Carrefour, sprzedawanie po cenie dumpingowej towaru w tym przypadku jaj żeby przyciągnąć klienta i zarobić na pozostałych produktach. Oczywiście sprzedawanie po cena nie pokrywającej kosztów zakupu\produkcji jest niezgodne z prawem, ale jest to bardzo łatwo ominąć, wystarczy zawyżyć fakturę za transport i "wszystko gra"

Weź to kolego przetłumacz bo nie wiem o co ci chodzi a tym dampingiem i fakturami za transport?

 

 

Nie mozesz sprzedawac taniej niz kupujesz i dlatego przenosza czasc na transport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według mnie to może być akcje promocyjna Carrefour, sprzedawanie po cenie dumpingowej towaru w tym przypadku jaj żeby przyciągnąć klienta i zarobić na pozostałych produktach. Oczywiście sprzedawanie po cena nie pokrywającej kosztów zakupu\produkcji jest niezgodne z prawem, ale jest to bardzo łatwo ominąć, wystarczy zawyżyć fakturę za transport i "wszystko gra"

Weź to kolego przetłumacz bo nie wiem o co ci chodzi a tym dampingiem i fakturami za transport?

 

 

Nie mozesz sprzedawac taniej niz kupujesz i dlatego przenosza czasc na transport

A kto ci zabroni sprzedać taniej niż kupujesz? poza tym cena produkcji jajka L jest znacznie poniżej 0.25 grosza za sztukę więc nie ma dumpingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkujac nie kupujesz , a sprzedawac taniej niz kupujesz zabrania prawo o nieuczciwej konkurencji i prawo skarbowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dwa TIRY zabrały 60 palet 2a cena 31gr z pocałowaniem w rekę

pozdrawiam tych handlowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Produkujac nie kupujesz , a sprzedawac taniej niz kupujesz zabrania prawo o nieuczciwej konkurencji i prawo skarbowe

Pleciesz bzdury kolego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Carrfurze można kupić tylko 3 paczki w tej cenie jednorazowo, każda następna po 8zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...