Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ufff.....bo już przez moment myślałem, że jak moi mówią: uwaga ten stary ch..j idzie.....,że to o mnie...ale mnie nastraszyłeś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK TAM U WAS SPRZEDAŻ PO SKLEPACH BO UMNIE DZIEKUJĄ JADĄ SZUKAĆ TANIEJ PO HURTOWNIACH ZAWSZE GDZIES TAM TRAFIĄ STARSZE DOSTAWY I TAŃSZE. NO NIE JEST CIEKAWIE. DZIŚ UMNIE PRODUCĘNT PODNIÓSŁ 7GR JAK PŁACICIE WY TYLKO SZCZERZE DZIĘKI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny na ten tydzień Producenci?

 

(P.S. Nie będę próbował nikomu nic udowadniać, krwawy kapitalizm i tyle.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ceny na ten tydzień Producenci?

 

(P.S. Nie będę próbował nikomu nic udowadniać, krwawy kapitalizm i tyle.)

 

nie płaczcie, macie z czego dokładać, co to jest 10gr na jajku dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już są

Sprzedaję tylko stałym. Chociaż dużo telefonów za jajem, to nikomu nowemu towaru nie oddaje. Oferują nawet 5 gr. więcej na jajku, byleby tylko towar był. Sam już nie wiem, czy ja dobrze robię ? Może tak jak "skoczki" handlarze powinienem teraz sprzedawać temu, który daje więcej ? Ale byłaby jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoście i do 1zł To będę jadł mielone albo odpadki korpusów dla psa:D jak i połowa Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarz leży z żoną w łóżku i zastanawia się na czym by tu przyoszczędzić. Patrzy na piersi żony i mówi:

- Gdyby to dawało mleko, nie musieli byśmy trzymać kozy...

Żona spojrzała na jego przyrodzenie i mówi:

- Gdyby to było większe, nie musieli byśmy trzymać parobka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podnoście i do 1zł To będę jadł mielone albo odpadki korpusów dla psa:D jak i połowa Polski.

Myślałby kto, że Wy się tak o Polskę i jej społeczeństwo martwicie. Hahaha. Wy się o własne kieszenie trzęsiecie. Biznes dobrze szedł, jak jako było tanie. I łatwo było zarobić praktycznie bez wysiłku. A teraz już się tak nie da więc trzeba lament podnieść.

A jaja i tak niedługo będą po złotófku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jajczarek pisze kawały to znaczy że jest gut.

ceny na ten tydzień bez zmian...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płace jak wszyscy rozrzut do 4 gr. ale zysk idzie z zapasów bo z bieżących dokładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy znam jeszcze hodowcow co sprzedaja 1a po 45 bo wymiekaja podniesc cene bo boja sie ze spadnie sprzedaz no i narzekania ze w marketach towar tanieji a towar tylko dla swoich mimo ze proponuja im po 52 a jak cenka byla po 15 to tez po tyle sprzedawali bo stali im narzekali ze inni maja taniej a ci stali zamiast sprzedac teraz po 50 sprzedaja po 55 naiwnni hodowcy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za te wpisy bo upłakana jestem ze śmiechu I jak miło poczytac pana Kreatora choc nie jest producentem jak mi się wydaje... Pozdrawiam ps.ceny :1A 0.48 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czytam sobie to co tu wypisujecie i wygląda to tak , jakby na całym polskim rynku było tylko kilku producentów i kilku odbiorców , ale nie o tym chciałem. Jajkiem handluje od roku i nigdy nie płaciłem za 1A mniej niż 0,25 (dostawca twierdził , że taniej się nie opłaca więc się zgodziłem). W tym czasie wypracowałem sobie stałą grupę odbiorców tak na około 50000 szt. tygodniowo . Mało ? Fortuny nie nie dorobiłem , ale jakoś dawało się z tego wyżyć . Jeden dostawca , stały sprawdzony ja lojalny . W piątek dogadaliśmy kolejną transakcję z ustaloną ceną i odbiorem w poniedziałek . Dziś jadę po odbiór a tu niespodzianka - jaja dla mnie nie ma bo ktoś dał 2 grosze więcej . Na środę może być jajo dla mnie , ale w innej cenie . Podziękowałem . Prawo rynku ktoś powie ..... Tam już nie kupię , dla innych jestem "skoczkiem" więc też nie ... hmmmm a co jurto powiedzieć klientom ????

Dla jasności ... ja nie płaczę . Jaja nie są moim jedynym towarem handlowym więc sobie poradzę , ale czy po czymś takim ktoś się zdziwi , że w dołku będę " krwiopijcą " ??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...